Skocz do zawartości

Chamstwo i ...syństwo


qla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiaderko z wodą, papiery 2000 i 2500, jedziesz delikatnie te napisy az do calkowitego usunięcia - uważaj żeby lakieru nie przetrzeć, w międzyczasie faktycznie możesz podmywać to nitrem i na koniec albo polerka mechaniczna albo ręczna - farecla g3, tempo, jakiś wosk i wsio, na czarne plastiki jak ktoś wyżej napisał benzynka ekstrakcyjna, szczoteczka do zębów a na koniec czernidło do plastików - max koszt 100 zł nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi porysowali dookoła gwoździem moją C-klase, powiem wam że straszny widok. Najlepsze że było to na parkingu z monitoringiem w centrum handlowym. Tylko że z tego monitoringu to widać tylko gościa w kapturze i nic więcej.

Generalnie parking nie odpowiada za wyrządzone szkody, i musiałem zrobić naprawę z AC. Warta wyceniła lakierowanie całego Merca bez dachu na 15000zł. No i teraz będę miał nową emalię. :bigrazz:

To silnik ci też polakierują? Emalią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi porysowali dookoła gwoździem moją C-klase, powiem wam że straszny widok. Najlepsze że było to na parkingu z monitoringiem w centrum handlowym. Tylko że z tego monitoringu to widać tylko gościa w kapturze i nic więcej.

Generalnie parking nie odpowiada za wyrządzone szkody, i musiałem zrobić naprawę z AC. Warta wyceniła lakierowanie całego Merca bez dachu na 15000zł. No i teraz będę miał nową emalię. :bigrazz:

 

Pewnie objechales go na moto i nie mogl przezyc tej zniewagi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...