Skocz do zawartości

Poligon i tor(foty)


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kasy to jest tak zę przeważnie całą kase jaką mamy przeznaczamy na motocykl i na ochraniacze nic już nie zostaje. Puki co raczej nie powinno sie wtedy ostro szalec bo można sobie kuku zrobić lepiej jest poczekać( tzn nie wariować i spokojnie jeżdzić) i kupić co trzeba

 

Ja mam tak samo 95% kasy idzie na moto to jesk:benzyka(a wiadomo jakie są ceny) no i olej, a wiadomo że to czasem linka lubi się zerwać, żarówke trza wymienić i to tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zawsze temat zszedł na inny temat :clap: (Endura, zacznij pisac sensowne posty, bo widać, że ewidentnie nabijasz sobie posty)

A teraz tak.

Drogi Dominku, Jestem własnie na etapie kupowania butów ponieważ uważam to za podstawową rzecz do ostrej jazdy.

Co do dżinsów, to uważam, ze są to najwytrzymalsze spodnie z normalnych.

Przy okazji nie wiem czym się różnią te crossowe spodnie, które kosztują ponad 500zł, a nie mają nawet ochraniaczy, czy tamten materiał jest jaiś super wytrzymały czy jak :?:

Macie sporo racji, że niestety wszytsko wydaje się na moto :? Ja buty chce koniecznie zakupić, ale z początku jak patrzyłem na ceny akcesoriów to myślałem, że dostane zawału, bo akcesoria motocyklowe niestety sa bardzo drogie :buttrock: Teraz juz jestem nieco przyzwyczajony i uzbierałem na buty, więc już niedługo:]

NIestety cały czas z tego co uzbieram, musze wydać a to na napęd, a to na klocki, olej i benzyne oczywiście ;)

Niestety motocykle to bardzo drogie hobby 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Endura, zacznij pisac sensowne posty, bo widać, że ewidentnie nabijasz sobie posty)

 

 

To mi prosze powiec co ja takiego bezsensownego napisałem?? Co bym nie napisał tobie zawsze coś nie pasuje, chłopcze zejdz ze mnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Filu nie bierz do siebie, pisząc to raczej starałem się wykazać troskę o Twoje zdrowie po prostu.

Wracając do spodni, rzeczywiście nie pełnią one podstawowej funkcji ochronnej, ale powiem szczerze, że płacąc za swoje niemal 800 zł nie przepłaciłem. Dlaczego?

Ponieważ naprawdę chronią one ciało przed obratciami (materiał jest niezwykle gruby, wewnętrzna membrana chroni przed mocnym szorowaniem ciałem o materiał, na udach są specjalne ochraniacze.

Co ważne - spodnie te mam nadpalone w kilku miejscah i to dość mocno (ale nie ma dziur, po prostu stopiony materiał). Dlaczego? Ponieważ tak glebowałem że mnie nakrywało moto i to od strony rozgrzanej rury kolektora. Wystarczy kilka sekund zanim w takiej sytuacji wydostaniesz się spod motocykla lub zdejmą koledzy z ciebie moto, żeby stopić tak wytrzymały materiał na rurze.

Nie wyobrażam sobie, gdybym właśnie wtedy był w dżinsach - bankowo poparzenie kwalifikujące się do przeszczepu skóry, Nie żartuję - kiedyś rura od kolektora spaliła mi lewy nadgarstek między kurtką a rękawicą. Ne było ciekawie... Wolałbym tego więcej nie doświadczać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...