Skocz do zawartości

Poligon i tor(foty)


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuje:"Szczeże??

To zdjęcia biedne(cały czas podobny temat i otoczenie) i jakość również biedna, ale to moje zdanie więc się nie pluj"

A jakbys umiał chodź trochę czytać ze zrozumieniem, to byś wyczytał, ze prosiłem cię o dobre według Ciebie foty, czyli w akcji i w "małopodobnym" otoczeniu. A twoje chyba bardziej od moich mają podobne otoczenie.

Zresztą niewazne. Powiem Ci szczerze, ze czytająć twoje nic nie wnoszące posty na forum twoja opinia nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Duzo bardziej zastanawiałbym się nad opinią kogokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja już olałem go i nie komentuje.

A swoją drogą Grzybek to nie nabijaj sobie postów tylko fotki skomentuj :mrgreen: :!:

ok to skomentuje tylko sie nie gniewajcie teraz na mnie :smile2: sa ok fajne bede musial dac tu troche fotek mojego 10cio letniego syna i 8 mio letniego mlodego derania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie' date=' miałęm dac o pustynii topic.

Pucek, jeżdza tam?? jakie to tereny?? :?: :D[/quote']

 

Napisze tak:

W latach 70 na pustyni występowało jeszcze zjawisko ruchomych wydm i fatamorgany, w tej chwili nic takiego już nie ma miejsca. Pustynia bardziej przypomina stepy, tylko miejscami jest naprawdę kopny piach. Wiem, że władzą gminy Olkusz chodziła kiedyś po głowie myśl, żeby odkrzewić pustynie i przywrócić jej pierwotny wygląd, ale jak zwykle skończyło się tylko na słowach :D Co prawda wszystko ma swoje wady i zalety. Dzięki temu, że Pustynia Błędowska tak "obrosła" można o wiele łatwiej się po niej poruszać motocyklem :D

 

Obecnie pustynia wygląda tak:

http://republika.pl/pucek/pustynia.jpg

 

Przez środek pustyni biegnie rzeka, temu tam tak zielono :D

 

 

Jak mój stan zdrowia ulegnie poprawie to za tydzień pojadę na pustynie i zrobię parę fotek :D i wrzuce na forum !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo :D

To wychodzi na to, ze piękne tereny.

Ach i ta rzeczka :D Piękne tereny to musza być.

Szkoda jednak, że nie wygląda juz tak jak pustynia, bo to był swego rodzaju ciekawostka w Polsce.

Może się kiedyś tam wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...