Skocz do zawartości

Honda Crm


moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie CRM 125 to bardzo sympatyczne moto, niektórzy twierdza że najlepsze w swojej klasie ;) Mnie urzekła swoim rasowym ("dużym") wyglądem :D

 

Tu masz trochę informacji o niej:

http://www.crm125.de

 

Ach, przypomianły mi się stare dobre czasy kiedy miałem kupić crm 125 (rad3k nie twoją, twoja była jako druga na celowniku :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mialem kupic crm, juz nawet byłem umówiony na odebranie jej ale sprzątneli mi sprzed nosa. i ciesze sie jednak ze ją ktos kupil bo teraz mam husqvarne.

moim zdaniem to fajne moto, chyba najbardziej terenowe z tych wszystkich enduro 125cc, no moze poza aprilią rx 125. Jako jedyny ma gazowy amortyzator z tyłu. Ma dozownik ale nie radze z niego korzystać jeśli masz zamiar jezdzic w ostrzejszym terenie.

Jeśli jest z '98 za 6000 to jest to dobra cena, oczywiscie jesli stan jest bez zarzutu. W serwisie hondy dowiadywałem się o części i powiedzieli ze nie ma problemu, ale zawsze tak mówią a jak przychodzi co do czego to nie ma albo trzeba czekac minimum 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do danych technicznych to masz tutaj: http://www.honda.neostrada.pl/dane_techniczne.html

Poszukaj w archiwum info o CRM, juz troche bylo o niej mowione.

Osobiscie uwazam ,ze Crm to najlepszy kompromis pomiedzy wyczynowym crossem a zwyczjanym enduro 125 ;)

 

Pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni sie tym że są zamontowane lampy i jest ona z papierami

Tym sie rózni CRE od CR. CRM to całkiem inny motocykl.

 

Dokładnie !!!

CRE to poprostu przerobiona CR na potrzeby rajdów enduro. Natomiast CRM nie ma nic wspólnego ani z CR ani z żadnym motocyklem wyczynowym !!! CRM to poprostu "spokojne" enduro, które i tak uważam, że jest najlepsze w swojej klasie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...