Skocz do zawartości

Audio w chopperze XT50Q


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak bardzo chcesz mieć audio i nie za 250zł jest tańsza opcja. Bierzesz głośniki komputerowe, rozbierasz tego w którym jest wzmak odłączasz transformator, lutujesz przewody, wpinasz sie pod instalacje i masz audio za grosze tylko musisz pomyśleć gdzie to upchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bardzo chcesz mieć audio i nie za 250zł jest tańsza opcja. Bierzesz głośniki komputerowe, rozbierasz tego w którym jest wzmak odłączasz transformator, lutujesz przewody, wpinasz sie pod instalacje i masz audio za grosze tylko musisz pomyśleć gdzie to upchnąć.

 

 

No masz rację. Dodał bym do moto filtr stożkowy a ten orginalny zostawię, tylko to co w środku jest wywalę i tam głośniczki zamontuje;] No ale doliczyć koszt jakiegoś odtwarzacza Mp3 lub Mp4 to też trochę wyniesie;]

No i ten filtr stożkowy;/ Ale jakoś dam rade;]

 

No to chyba najlepsze rozwiązanie;]

 

Thx za odp; ]

Edytowane przez skomor1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, zaczęło mnie już zalewać, jak zobaczyłem kolejnego amatora audio w motorowerze, to jeszcze wyleciałeś tu ze stożkiem... Będę trochę wredny, ale jak zaczniesz sam zarabiać na swój sprzęt, paliwo itd. to pakowanie kasy w błoto, jakim bez wątpienia jest audio (niepotrzebny pobór mocy z małego, chińskiego aku, "szpan" tylko wśród dzieciaków na wiosce) i stożek (konieczność częstszego czyszczenia / wymiany, problemy z regulacją gaźnika itd. ) to ci się odechce, a zamiast tego kupisz sobie coś o wiele bardziej praktycznego.

Co byś nie mówił, żadnej z tych rzeczy nie będę polecał, głośniki to masz w samochodzie, bo autko jest zamknięte (no ewentualnie otwarte okna ;P ) i słuchasz tej muzyki z pasażerami, a nie wkurzasz wszystkich w okolicy puszczając jakieś shity na całą parę (nie każdy musi lubić to, co ty!). Zainwestuj w dobre słuchawki + mp3 i tyle, a na imprezy to bierz głośniki / bumboxa w plecak i na miejscu muzykę puszczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, zaczęło mnie już zalewać, jak zobaczyłem kolejnego amatora audio w motorowerze, to jeszcze wyleciałeś tu ze stożkiem... Będę trochę wredny, ale jak zaczniesz sam zarabiać na swój sprzęt, paliwo itd. to pakowanie kasy w błoto, jakim bez wątpienia jest audio (niepotrzebny pobór mocy z małego, chińskiego aku, "szpan" tylko wśród dzieciaków na wiosce) i stożek (konieczność częstszego czyszczenia / wymiany, problemy z regulacją gaźnika itd. ) to ci się odechce, a zamiast tego kupisz sobie coś o wiele bardziej praktycznego.

Co byś nie mówił, żadnej z tych rzeczy nie będę polecał, głośniki to masz w samochodzie, bo autko jest zamknięte (no ewentualnie otwarte okna ;P ) i słuchasz tej muzyki z pasażerami, a nie wkurzasz wszystkich w okolicy puszczając jakieś shity na całą parę (nie każdy musi lubić to, co ty!). Zainwestuj w dobre słuchawki + mp3 i tyle, a na imprezy to bierz głośniki / bumboxa w plecak i na miejscu muzykę puszczaj.

 

 

 

Po 1 Te audio nie jest dla szpanu... ( nawet jeśli przed kim szpanować jak 100 osób w wiosce??)

A motorem zazwyczaj jeżdżę z kolegą i on też lubi muzykę tego typu co ja... Więc nikomu bym nie przeszkadzał a na wiosce bym muzyki nie słuchał.

A co do filtru stożkowego to masz rację... Czytałem trochę na ten temat i dowiedziałem się że nie warto kupić;//

 

Ps. Na paliwo zarabiam sam;] :P

Edytowane przez skomor1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie lepiej kupić sobie mp3 + słuchawki i bumboxa, z ktorym chodzilbys na imprezy na wsi? ;)

 

 

No nie wiem... No bo chciał bym motor w coś wyposażyć w jakieś bajery... Ale o tym bumboxsie to się jeszcze zastanowię;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zakładaj audio, dobry motyw, jak bedzie przyzwoicie wyglądało, czyli bez wystajacych kabli itp to wporzo bajer, zawsze możesz na ognichu zapuścić muze, jak mialbym sqta to od razu wrzuciłbym audio, w chopperku to nie wiem, jakby mi się nudziło to czemu nie xd

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj audio, dobry motyw, jak bedzie przyzwoicie wyglądało, czyli bez wystajacych kabli itp to wporzo bajer, zawsze możesz na ognichu zapuścić muze, jak mialbym sqta to od razu wrzuciłbym audio, w chopperku to nie wiem, jakby mi się nudziło to czemu nie xd

 

Ty chyba żartujesz? Toż to jest profanacja dwóch kółek, jak chcesz puszczać na jakimś ognichu muzę to albo przyjeżdżasz autkiem, albo zabierasz w plecak bumboksa, mini wieżę itd. ;P

 

Mi nawet przez myśl nie przeszło, aby montować w skuterze audio - bo w większości to dzieciaki montują to pod siedzeniem, które akurat w skuterach ma o wiele lepsze zastosowanie (zakupy, piwko etc.) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Jamnik kaseciak lub boombox na 6 baterii R20 z mocowaniem na dwie gumy.I koraliki na szprychy koniecznie. Czy tu na tym forum sa powazni ludzie czy w większości same pogimnazjalne tłuki?

Edytowane przez Radomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamnik kaseciak lub boombox na 6 baterii R20 z mocowaniem na dwie gumy.I koraliki na szprychy koniecznie. Czy tu na tym forum sa powazni ludzie czy w większości same pogimnazjalne tłuki?

Patrz proszę na daty postów...8 lat nikt nie interesował się tym tematem. Po edycji to nawet i sobie dokopałeś.
BTW złota łopata:
pobrane.jpg

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...