Skocz do zawartości

Kurtka + Ochraniacze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panie i Panowie ponieważ nie specjalnie mam praktyczne doświadczenie w sprawie ciuszków na moto proszę Was o opinie w sprawie kurtki...

 

http://moto.allegro.pl/item1180155237_kurt...czy_ce_r_m.html

 

Czy jest to dobry wybór. czy może macie jakiś inny pomysł?

 

Nasuwa mi się tez pytanie czy pod tego typu kurtkę zakłada się np taki ochraniacz? czy te co są w kurtce są wystarczające..

 

http://moto.allegro.pl/item1191816930_zbro...0zl_24h_xl.html

 

Dzięki :buttrock:

Edytowane przez mubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli załozysz pod tą kurtke ochraniacze to nie będziesz miał zbytniej swobody ruchów. te kurtki sa projektowane żeby zakładać je np na ubrania termoaktywne.

lepiej kup lepszą kurtke za kase którą wydał byś na tą+ochraniacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki,

 

Mogę poprosić o jakaś propozycję...??? Bo "kup lepszą kurtkę" otwiera 1000 stron i nieskończenie wiele możliwości :banghead: a oczy mi już łzawią i są czerwone jak kubrak mikołaja he he

Edytowane przez mubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroja jest bardziej przeznaczona na crosa, przynajmniej tak mi się wydaje.

Ja mam zawsze żółwia pod kurtką.

A co do tek kurtki to nie jest zła.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "kup lepszą kurtkę" otwiera 1000 stron i nieskończenie wiele możliwości :banghead:

 

a ktoś obiecał, że będzie łatwo? 15 lat temu kurtki dzieliły się na skórzane czyli dobre i zimowe, teraz jest trochę więcej z tym zachodu. i dobrze, można wybrać

jak nie chcesz zmarnować swoich pieniędzy, to wstrzymaj się jeszcze z zakupem, poczytaj co ludzie piszą o poszczególnych markach ubiorów, i wybierz z głową. bolące oczy nie są żadnym wytłumaczeniem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurtka nie jest rzeczywiście zła, tylko odpruj potem te napisy motonita z ramion, bo dość komicznie potem wygląda to na ulicy ;)

 

zbroję na Twoim miejscu też bym kupił, ale nie do zakładania pod kurtkę (po 1 nie ma takiej potrzeby, w kurtce masz wystarczająco ochraniaczy, po 2 nie ma bata żebyś zbroję pod kurtkę wcisnął, chyba, że kurtkę kupisz 3 rozm. większą :)), a do noszenia w ciepłe dni. W kurtce czasem idzie się usmażyć, mimo, że ma wloty powietrza.

 

just my 2 cents.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko odpruj potem te napisy motonita z ramion, bo dość komicznie potem wygląda to na ulicy mrugacz.gif...

 

To był pierwszy pomysł po przeanalizowaniu kurtki...:)

 

zbroję na Twoim miejscu też bym kupił, ale nie do zakładania pod kurtkę (po 1 nie ma takiej potrzeby, w kurtce masz wystarczająco ochraniaczy, po 2 nie ma bata żebyś zbroję pod kurtkę wcisnął, chyba, że kurtkę kupisz 3 rozm. większą smile.gif), a do noszenia w ciepłe dni.

 

Dzięki rozwiało to moje wątpliwości bo zastanawiałem się czy jest to potrzebne czy po prostu "nadgorliwość nowego"

 

A wtedy co na zbroje...? Zwykła kurtka wiatrówka-motorówka ? :)

 

a ktoś obiecał, że będzie łatwo?

 

Zawsze można liczyć na lanie od modów he he ;)

Wiem wiem... Nie podejrzewałem że będzie łatwo. Tylko bardziej doświadczonym znalezienie odpowiedniej rzeczy zajmuje chwilkę a żółtodziobom cala noc... i dalej nic nie wiedza :banghead:

 

Tak czy inaczej czytam i szukam dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można liczyć na lanie od modów he he ;)

 

na lanie mógłbyś narzekać, gdyby temat poszedł do kosza. a ja tylko proponuję przejrzeć poprzednie tematy na forum, zwrócić uwagę np. na modekę i jej półkę cenową - ludzie w tym jeżdżą i są zadowoleni. przy okazji zobaczysz, jakie są istotne elementy stroju, na które trzeba zwrócić uwagę - np. wentylacja. sam korzystałem z porad przed zakupem, więc nie jęcz

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak proponował skórę. Sam mam retbike'a (-chyba model retroad66) i buzer na ciepłe dni. Uważam, że to dobry zestaw ale nie w połączeniu.

Pod kurtkę motocyklową napewno buzer się nie zmieści odwrotnie pewnie tak ale po co?? Myślisz że zwiększysz bezpieczeństwo? -to tak jak byś 2 gumy zakładał :wink:

Lepiej wolniej jeździć jak bardziej opancerzonym.

Edytowane przez qwertx01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

W poszukiwaniu znalazłem jeszcze firmę 4-biker i taka kurtkę

 

http://allegro.pl/item1178214269_kurtka_ne...a_rozm_2xl.html

 

Ma może ktoś taka albo słyszał opinie, o kurtce jak i o samej firmie?

 

I jakie jest Wasze zdanie w porównaniu do pierwszej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panie i Panowie ponieważ nie specjalnie mam praktyczne doświadczenie w sprawie ciuszków na moto proszę Was o opinie w sprawie kurtki...

 

http://moto.allegro.pl/item1180155237_kurt...czy_ce_r_m.html

 

Czy jest to dobry wybór. czy może macie jakiś inny pomysł?

 

Nasuwa mi się tez pytanie czy pod tego typu kurtkę zakłada się np taki ochraniacz? czy te co są w kurtce są wystarczające..

 

http://moto.allegro.pl/item1191816930_zbro...0zl_24h_xl.html

 

Dzięki :buttrock:

 

 

W gdańskim "motonicie" nic bym nie kupował na Twoim miejscum bo w razie ewentualnej reklamacji zostaniesz wy.uchany i na lodzie. Z bolacą d.pą. Zresztą sprzedawane tam rzeczy to nie jest najwyższy (ani nawet średni) sort towarowy. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje przeznaczyć 600 - 800 kurtka plus spodnie.

Nie planuje też oszczędzać na bezpieczeństwie co nie znaczy ze planuje wydać górę kasy ;)

Problem jest w tym ze na raz wydaje kaskę na moto i akcesoria, plus akcesoria dla pasażerki.

Ziarnko do ziarnka i ... TYLE KASY LECI...:)

 

Pewnie jak się znam to i tak coś będzie mi nie pasowało i po sezonie bądź dwóch będę szukał. szukał, szukał i zmieniał ...:)

 

Na tą chwile więc szukam metody środka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej kwocie masz na allegro używki skórzane Dainese w bardzo dobrym stanie - rekomendacji chyba nie potrzebują, szkoda czasu na szukanie czegoś lepszego. Ja swój zestaw tej firmy mam od 9 lat, póki co nie chce mi się zmieniać bo nie ma potrzeby

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...