Skocz do zawartości

Poszukuję artysty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Masz jakieś zdjęcia, projekty jak to ma mniej wiecej wygladać plus koszt ile chcesz na to przeznaczyć

 

Jak ma wyglądać wiem. Szczegołowych projektów z wymiarami jeszcze nie robiłem. Nie zabieram sie za to na razie bo musiał bym już moto rozkręcić a sezon jeszcze w pełni.

Co do kasy ile chce przeznaczyć... nie jeste mw stanie dopowiedzieć na to pytanie. Wie mile kosztują błotniki jakie chciał bym miec w stanach... Jeśli cena będzie podobna zrobienia w Polsce to wolał będę sprowadzić ze stanów...

 

http://customtrike.pl/

ten napewno da rade polecam

 

Dzięki za namiar :-) Mam juz namierzonych trzech, z dwoma już rozmawiałem. Teraz musze wybrać tego który zrobi to najlepiej :-)

Dzięki jeszcze raz za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko jak bedziesz miał ochotę podzielic się tym co ci na myśli to wal. Co do ceny to jak widac masz juz jakaś upatrzona i nie oszukujmy się głownie to tylko o nią chodzi. Sprowadzajac czesci z usa pewnie o tym wiesz musisz doliczyc vat i robiąc rachunek sumienie są czesci które mozna tanio tam kupic ale tez takie które sa tansze u nas czy w europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitner ale konkrety, cena w Polsce to... masz jakies rozenanie czy pytasz tak tylko z ciekawości?

Blotniki chce żeby były dośc głębokie. profil kolisty ucięte od tyłu płasko wzdłuż ziemi na wysokości spodu ramy. Wąskie szersze od laczka 155 góra po centymetrze z obu stron. Tu mowa o tyle z przodu osadzony maks centymetr nad oponą o szerokości 130. Gładkie, bez jakich kolwiek perforacji. Przekrój poprzeczny polkolisty z płaskimi bokami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy jak mają one wyglądać i z czego mają być wykonane czy normalnie z blachy czy np z aluminium a cena wtedy bedzie rózna. Mniej wiecej wiem jak ma to chyba wygladac fakt przydało by sie jeszcze jakies foto ale zarys jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe blaszane, a wyglądać miały by tak:

http://www.baronscustom.com/catalog/catego...age=12&limit=12

nazywają się Gangster fender przedni i tylny. :-) Coś w ten deseń, tyle że te sa dość szerokie a ja bm chciał żeyb były ciut węższe. Ale dokładnie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie oriętuje to nikt nie jest w stanie przebic cen w USA jesli to robi ręcznie,sprubuj sie podłączyc do kogos kto sprowadza auta albo motocykle do Polski .Moze ci sie uda .Jesli masz kogos znajomego w USA to niech ci wysle jako podarunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslałem ze o takie błotniczki chodzi bardzo głebokie. Widziałem kiedys motor na podobnych błotnikach chyba kolesia z gostynia z firmy JDV Chopper kojarzysz? na allegro ma chyba wystawione ramy do H-D wiec możesz sie kontaktowac chodz myśle że takie blotniki najlepiej robic na motocyklu a kawałek bys miał do niego. Ja popytam jeszcze ale nie wiem czy taniej prosciej nie bedzie tego sprowadzic jest troche roboty i nikt nie podejmie sie tego za grosze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz może cos takiego ci podejdzie

 

http://allegro.pl/blotnik-dlugi-harley-dyn...1210259065.html

 

Prawdopodobnie botnik pochodzi z oferty CUSTOM CHROME jak chcesz to mogę popytać czy udało by się troszke taniej go dostac mam znajomego który jest autoryzowanym delerem i czasem puszczają części po nizszych cenach na które wszyscy w sumie czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...