Skocz do zawartości

Dom Dziecka Wąsy-Falbogi - Akcja


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak z pogodą i grafikiem.Postaram się być,jak coś to mogę kogoś zaplecakowac ;)

Dobrze,że mi KITKA wczoraj przypomniałeś :D

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KITKA!!!

Mam nadzieję że zmieniłeś tylną gumę:) , bo znowu będziemy jechać 40km/h.

 

Spoko ! spoko ! Panowie :biggrin: !

Jeżeli znowu wypadnie mi Was poprowadzić obiecuje, że będzie teraz 45km/godz. :biggrin: i

dziękuje Wam za :clap: :clap: :clap: z tej jazdy i zaufania jakim mnie obdarzacie w ponownym prowadzeniu Was do Falbog :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: !

 

 

 

------------------------------------------

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy........

 

 

29 sierpnia -19.32

 

 

 

Ja bym bardzo chetnie pojechala... gdybym miala motor :biggrin: a ze nie mam to coz.. tak czy siak postaram sie wplacic pare groszy, ale po wyplacie, bo narazie to sie sama zapozyczam u ludzi... :rolleyes:

swoja droga to bardzo fajnie ze organizujecie takie akcje, powodzenia! :icon_biggrin:

 

 

 

 

Jak widzę to masz w podpisie dwie miejscowości :icon_biggrin:

My ruszamy z wylotu z Wa-wy :crossy: .

Napisz coś więcej to może znajdziemy dla Ciebie transport, oczywiście jak nie przejdą Ci chęci na wyjazd z nami do D D Falbogach :icon_biggrin:

Pozdrawiam :buttrock:

 

 

 

 

----------------------------------------------------

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, po przemija tylko czas w którym żyjemy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

(...)

Mamy nadzieję, że stawimy się jak zwykle silną grupą.

 

Florki

 

Florek, podaj proszę ile dzieciaków jest w DD. Postaram sie załatwić jakieś słodycze i długopisy. Głupio by było jakby zabrakło dwóch długopisów czy lizaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florek, podaj proszę ile dzieciaków jest w DD. Postaram sie załatwić jakieś słodycze i długopisy. Głupio by było jakby zabrakło dwóch długopisów czy lizaków.

 

Heja.

 

100 sztuk długopisów oraz notesy (możliwe, że A4) wymarudzę u siebie w firmie.

Natomiast ma ktoś info dot. wieku dzieciaków? Tak, aby z prezentami trafić.

 

I druga sprawa. Mój żólty, czterokołowy zgrzyt stoi aktualnie w warsztacie, i chociaż mam nadzieje, że do 11.IX go zrobią, to jednak różnie być może. Zatem czy mogę ew. komuś podrzucić wcześniej (tj. w przyszłym tyg.) fanty? Jeśli nie zrobią, to niestety raczej odpuszczę. :/

 

Dzięki i pozdro

N.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widzę to masz w podpisie dwie miejscowości :icon_biggrin:

My ruszamy z wylotu z Wa-wy :crossy: .

Napisz coś więcej to może znajdziemy dla Ciebie transport, oczywiście jak nie przejdą Ci chęci na wyjazd z nami do D D Falbogach :icon_biggrin:

Pozdrawiam

 

Przejsc napewno nie przejda, chyba ze cos waznego by mi wypadlo, a to tez sie nie zapowiada.. :icon_biggrin: chyba ze teoretyczny z prawa jazdy jako ze niedlugo koncze kurs, ale w sobote chyba go nie zrobia... (?). Niedawno sie przeprowadzilam do Warszawy, takze spokojnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejsc napewno nie przejda, chyba ze cos waznego by mi wypadlo, a to tez sie nie zapowiada.. :icon_biggrin: chyba ze teoretyczny z prawa jazdy jako ze niedlugo koncze kurs, ale w sobote chyba go nie zrobia... (?). Niedawno sie przeprowadzilam do Warszawy, takze spokojnie :)

Termin samemu/ej się wybiera z wolnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałam, ze narzucają jakiś termin , ale bardzo fajnie w takim razie, czyli raczej na pewno nic mi nie wypadnie :)

 

 

 

Witaj Midian :buttrock:

Tak napisał powyżej Pozytywnie Zakręcony Wariat :icon_biggrin:

cyt.......Zobaczymy jak z pogodą i grafikiem.Postaram się być, jak coś to mogę kogoś zaplecakować :icon_biggrin:

 

Ten post edytował Pozytywnie Zakręcony Wariat 29.08.2010 - 12:36

 

Midian :clap: !

Masz okazję zabrać się z nami umawiaj się z nim na PW i masz transport z głowy.

Jak sama widzisz zawsze można znaleźć podwózkę i na pewno będziesz miała powrót :icon :crossy:

nie zmarnuj takiej okazji :clap: :icon!

 

 

 

---------------------------------------------

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy..........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo,

 

W tej chwili są 32 dzieciaki.

Wiek od 8 miesięcy do 18 lat.

Zawsze możemy przekazać rzeczy na ręce dyrekcji, oni już będę widzieli jak je rozdzielić.

Nareszcie: W każdej chwili możesz podrzucić do mnie, a ja je zawiozę na miejsce.

 

Florek

Edytowane przez Florek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

 

Powoli dopinamy wszystko na ostatni guzik.

-Jak zwykle ekipa z forda spisała się na medal. Zorganizowali mnóstwo rzeczy dla dzieciaków + zrobimy z nimi grilla coby dzieciaki nie padły nam z głodu.

-Kręciołek udostępni nam zamki itd, zostaje tylko maszyna do waty cukrowej, którą trzeba naprawić - postaram się to zrobić w tym tygodniu.

-Staram się jeszcze załatwić, żebyśmy mogli zobaczyć coś takiego: Fotka

- ponadto złożyłem podanie w P&G i jest szansa, że dostaniemy od nich jakiś produkty

 

Ponadto zapraszam wszystkich na spotkanie przed wyjazdowe w środę w klubie Crank (Racjonalizacji 7) o godzinie 19-tej.

 

Jeśli chodzi o pogodę, to z tego co zapamiętał z lekcji matematyki, liczymy z równań różniczkowych nieliniowych II rzędu, więc długoterminowa to wróżenie z fusów :-p

 

Pogoda zamówiona, zapłacona więc musi być git!

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...