Skocz do zawartości

Jak według was najlepiej optycznie wytuningować Simsona S-51


BembenoS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak to wygląda, ale słyszalem, że w simkach ludzie montują zawieszenie od MZ 150 (nie wiem czy przod i tył, czy tylko jedno z 2..), poszukaj w sieci może znajdziesz jakies zdjęcia.

Wydaje mi się, ze fajnie może wyglądać polerka na silniku towjej maszyny, ale to dużo roboty, al dkomuś dac to znowu dużo kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Simson Zielony jest na sprzedaż, kumpl o niego dba i go nie katuje, cena 1600zetas do uzodnienia, tel mojego kumpla to:888-502-773 Silnik ten stary 3bbiegowy(niezawodny i mocny jak holera [jak na simsona])

po tiunie zewnętrznym,nowa elektryka,świeży lakier i to tyle kumpel naprawde o nigo dba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu żaden nie ma foli na cylindrze idzi do okulisty!!!

Tam nie ma cylindra tylko jest szmata bo wkońcu się zatarł od nowości 45Tyś KM to coś a zwłaszcza że 8tyś ostatnich to same katusze.To jest simson kupiony za 100złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie popatrzcie jak "żałośnie" wyglądają simaki moich znajomych:(daje też fotke Cobry AVanti mojego kumpla)

Ten zielony ma silnik taki jak ja mialem w swoim. Ogolnie widac nagromadzenie WT szczegolnie te diabełki, co daja podniesione "dupy" w simsonie? zwiekaszaja wam osiagi?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zeby simson byl jak oryginalny (zreszta jak kazde moto) raczej ze ktos ma naprawde dobry, przemyslany pomysl i go porzadnie realizuje to efekty potrafia cieszyc oko.. a jak ktos naklei sobie diabelka, podniesie dupe do gory itp. to wyglada to naprawde ŻAŁOSNIE (i do tego robi zdjecie ze szmata zamiast cylindra :D ) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah........ci ,,Wiejscy Tunerzy,, Po co im to to ja niewiem!!!!!!

 

Dlamnie liczy sie tylko orginal :D

No i drobne przeróbki ale rozsądne i z umiarem :D i w miar zeby to mialo rece i nogi :D

 

A Enduras znów ze swoim Gustem ,,poprzeczka na kiere kostki itd itd,, buehehehe :lol: :lol:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...