Skocz do zawartości

dwa czy cztery cylindry? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

zaczynając ten temat nie spodziewałem się wcale jednomyślności, bo to nierealne. jasne jest, że czterocylindrowce mają swoje plusy i minusy podobnie zresztą jak dwu. sam już mam zamęt w głowie bo nie wiem jak tu się do tego zabrać. jak wczesniej pisałem obecnie jestem za Yamahą ale kurna gdybym znalazł dobrą dwójeczkę to bym się poważnie zastanawiał. jeśli chodzi o kaske to chyba jednak bym własnie dwugarnkowca wybrał... hehe nie ma to jak dobrze podejść do problemu i ze zdecydowaniem :D ;)

dzięki za info i rady :)

pozdrawiam :))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pomykam singlem 500 ccm. MOc 44 KM i zamykam 180 km/h. Koszt serwisu jest nieporównywalnie niższy a wrażenia ciekawe. Może warto zacząć na czymś tańszym w utrzymaniu a po nabraniu właściwych dla motocyklisty umiejętności kupić już coś poważnego. Z pewnością po sezonie stwierdzisz, że Twoja pięćsetka zrobiła się niczym rower i zapragniesz czegoś większego. A Hondę chyba najłatwiej i najkorzystniej sprzedasz. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale teraz pomykasz na V2 ... i jak wrażenia? Fajnie pracuje SV... Ja swoją uwielbiam za mozliwości silnika... Bardzo przyjemny rodzaj napedu. Elastyczny, dość mocny a jednocześnie lekki.

;)

 

PZDR!

 

Jest zaje.... SUPER. Tak mnie raduje ta maszynka ze hoooo!!

 

Pozdrawiam Szczecin :D 6 latek tam spedzilem

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cóż... już po problemie :) :mrgreen: jeżeli ktoś z 4umowiczów będzie chciał sprzedać lub będzie wiedział o dobrej ofercie sprzedaży Hondy CB500 lub Kawasaki ER-5 to bardzo gorąco proszę o info! :mrgreen: jeśli chodzi o cenę to tak do 8500 zecików :D

pozdrawiam i dzięki za pomoc :D)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za 4garnuszkami-ale jeśli xj600 to brałbym ta starszą (nie diversion)-produkowana bodajże do 91r

jest mocniejsza,dwie tarcze na przodzie i jej bardziej kanciasta sylwetka jakoś mi lepiej pasuje

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...