Skocz do zawartości

XXIII Ogólnopolski Zlot Motocykli, Krotoszyn.


Joey69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko powiedzcie mi ludzie, czemu Wy tak wczesnie wyjeżdżacie? O 13 byliśmy już prawie sami na naszym "polu namiotowym".

Ja musiałem do pracy śmigać i właśnie z niej wróciłem :P tak też taki był powód mojej szybkiej ucieczki :(

 

apogeum chłopcze, apogeum miałam :)

 

A Ty6 myślisz że co ja w takich komfortach byłem idąc na łatwiznę pytając pierwszej lepszej czy to jej numer bo nie dowidziałem cyferków :icon_twisted:

 

Ale jak trafiłem :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz a byles! a teren powiekszyli.

ja rano o 10h w niedziele jeszcze 1,5 promila mialem.co niektorzy 4promile.

 

Ten z czterema promilami mieszkał obok mnie. Był mocno wku**wiony bo jak twierdził w sobote wypił jedno piwo żeby rano polecieć :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkudlar a te dwa dragi (hardcore i ten drugi) to mają coś wspólnego z Twoją maszyna? bo bardzo podobny styl :)

tak sa robione na podobny styl ,bo to kolesie.jeden z żar drogi z nowej soli (na cbr 1000 robione)moj na zx12r

 

Ten z czterema promilami mieszkał obok mnie. Był mocno wku**wiony bo jak twierdził w sobote wypił jedno piwo żeby rano polecieć :icon_biggrin:

he.chyba przedemna dmuchal,i skala sie skonczyla na alkomacie.bardzo zdziwiony był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ekipę z żółtymi naklejkami kojarzę ale oprócz Kondzia nie spotkałem (chyba) nikogo znajomego

może taką jedną rudą i baaardzo bezpośrednia panienkę :biggrin:

natomiast czy ktoś wie gdzie jest krzyż ??? :biggrin:

ps pozdrowienia dla panów z ochrony którzy w piątek poprosili nas że jest cisza nocna i nie mamy strzelać z wydechów (ku.....a myślałem że się przesłyszałem :biggrin: )

ale za ro w sobotę o 4.30 nad ranem jakoś nikt nie oponował :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może taką jedną rudą i baaardzo bezpośrednia panienkę :biggrin: ...

 

Ciekawe Kogo kolega ma na myśli.... ??

:biggrin:

 

Adam, jak masz jeszcze lepy, to chyba poojawiło sie zapotrzebowanie, rozprowadzimy tu i ówdzie ;)

 

Edytowane przez brzozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...