Skocz do zawartości

MOTOS JEANS!! NA MOTOR!! NOWE HIT!!


luxi123456789
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiecej informacji o prodkucie itp na telefon 501492203 lub gadu gadu 7703718 STRONA tylko demonstracyjna ukazujaca produkt!! POzdrawiaM!!...

 

Dodam ze spodnie podszywane kevlarem i z ochroniaczami SAS-TECU pozdrawiam...;]

MADE IN POLAND!!

 

 

 

Dostpene wszystkei rozmairy!! HIT!!

 

http://motos.sklep2.pl/spodnie-jeans-p-10....2b11b90d2fa9057

Edytowane przez luxi123456789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji każdy rolnik takie ma i używa ich to pracy, właśnie z takimi ochraniaczami na kolana itd. Ale kosztują ok 80 zł w przeliczeniu na nasze.

To przesli mi jedno zdjecie takiego rolnika;] I niech jeszcze beda podszywane kevlarem jak te:) Dolicz sobie koszt przesyłki.... i Polska to nie szwecja... TU Wszystko kosztuje matriał, Kevlar, ochraniacze tez bym chiał aby były tansze. Pozdrawiam.

Edytowane przez luxi123456789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa, że również zajmuje sie sprzedaza ciuchów moto i mam podobne jeansy "podszyte kevlarem". Tylko taniej i mają więcej ochraniaczy. Ale nie będę negował tych Twoich gadżetów, tylko prześlij nam proszę jakąkolwiek fotografię przedstawiającą ten "kevlar".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

odkopuję stary temat ale...

 

widziałem te jeansy na motobazarze w ostatni weekend i wyglądały całkiem spoko

fakt, że kevlar w porównaniu do tego, który ja mam wszyty w swoje spodnie, jest cieniutki ale jest

do tego ochraniacze w kieszeniach na kolanach a wybrane modele również na biodrach

 

no i cena zachęcajaca bo zaczynająca się od ok 300zł

 

sprzedawca twierdził że cała produkcja idzie na zachód, do Szwajcarii ale dał wizytówkę do właściciela, że dzwonić i się umawiać jeśli chcemy przymierzyć spodnie w lepszych warunkach

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...