Skocz do zawartości

Wskaźnik paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem posiadaczem kawasaki zx636 z 2003 , mój model nie posiada wskaźnika pomiaru paliwa ( mam kranik) i jest takie pytanie czy jest szansa żeby znaleźć jakiś wskaźnik do pomiaru paliwa który mógłbym zamontować w swoim moto? wiem jak działa kranik ale nie jeździłem jeszcze na moto z kranikiem i chciałbym uniknąć wywrotki kiedy skończy mi się paliwo a ja na czas nie zatrzymań się i nie przelacze na RES, a to raczej wróży niezła glebe z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej miernik, z czasem będziesz po kilometrach czuł kiedy trzeba sięgnąć pod zbiornik żeby przekręcić na RES. Im więcej km nakręconych tym bardziej będziesz czuł swoje maleństwo.

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czym przejmować, za pierwszym razem się zdziwisz jak moto zacznie się dławić i zgaśnie, potem skojarzysz w czym problem i przełączysz podczas jazdy. gaźniki zassą paliwo i jedziesz dalej. nie ma obawy o glebę, przecież nawet jeśli silnik zgaśnie, to nie zablokuje koła

a zmontowanie wskaźnika jest mało możliwe, jeśli motocykl nie ma w zbiorniku nawet pływaka. IMHO gra niewarta świeczki: motocykli ze wskaźnikiem jest ostatnio coraz więcej, ale i kłopotów z tym urządzeniem również

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki panowie za odp i dodanie otuchy ! pierwsze koty za ploty wiem już jak to wyglada!! niestety nie zdążyłem przelaczyc na RES i moto zgaslo, teraz wiem już o co chodzi , i następna reakcja będzie na czas , pozatym jak mówicie praktyka czyni mistrza, no i na km będzie trzeba patrzeć i przeliczac hehe

 

 

Pozdr thx :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...