Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie mówili o patrzeniu dokąd się jedzie? mówili, słyszałem na własne uszy :eek:

Owszem, wspomnieli. Ale dopiero po uwadze rzuconej przez Krzywera. Instruktor zamknął to w słowach ' ... patrz gdzie jedziesz, bo pojedziesz tam gdzie patrzysz...'. Sądzę, że to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktorys z kolegow slusznie zauwazyl, ze nasi instruktorzy maja inne podejscie do sluchaczy niz na "cywilnym" szkoleniu, stad pewnie nieco odmienny sposob prowadzenia zajec niz na tych, na ktorych bylismy wczesniej.

Pamietajcie, ze jestesmy jedna z pierwszych grup - niemundurowych - to takze moze miec wplyw.

Pod koniec szkolenia wiele razy slyszalem: powiedzcie co myslicie, jakie macie komentarze - bedziemy sie rozwijac i to dla nas wazne.

Jak dla mnie warunki i mozliwosci sa rozwojowe, wypracowanie podejscia do kogos nie przyzwyczajonego do takiego podejscia wymaga czasu - zycze aby wszystko poszlo w dobrym kierunku.

Bylem i nie zaluje - mam dzieki temu wiecej doswiadczen, a zycie :crossy: , kolejne szkolenia i dobra lektura pomoga dalej sie rozwijac.

No i duzym plusem :lalag: jest poznanie fajnych ludzi i wymiana pogladow :)

To moze pogadamy w 2oo? :flesje: ;)

Dzieki za zdjecia, czekamy na jeszcze :notworthy: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

To moze pogadamy w 2oo? :flesje: ;)

Dzieki za zdjecia, czekamy na jeszcze :notworthy: :bigrazz:

Może czwartek ok 18:00 w 2OO? A co do zdjęć to najbardziej liczę na Świętego bo to on przywiózł reporterkę, która dokumentowała całe to wydarzenie. Święty nie daj się prosić wrzuć choć parę fotek.

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co wam dało to szkolenie?

 

2 Dni dobrej zabawy no i zawsze coś tam w głowie zostanie. Myślę że 300 zł to nie byla jakaś kosmiczna suma za tego typu kurs, a pewnie gdybym zostal w domu to na sobotnim balecie pewnie by poszło dwa razy tyle :biggrin:

A chociaż opony pozamykaliście?

Przód i tył po same ranty. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale na bokach opon mi się aż takie dołeczki porobiły :flesje:

 

Może czwartek ok 18:00 w 2OO? A co do zdjęć to najbardziej liczę na Świętego bo to on przywiózł reporterkę, która dokumentowała całe to wydarzenie. Święty nie daj się prosić wrzuć choć parę fotek.

Właśnie znalazłem chwilę i się za to biorę. Cierpliwości :biggrin:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czwartek ok 18:00 w 2OO? A co do zdjęć to najbardziej liczę na Świętego bo to on przywiózł reporterkę, która dokumentowała całe to wydarzenie. Święty nie daj się prosić wrzuć choć parę fotek.

jeżeli w ten czwartek to pomimo choroby (akcja weekendowa zakończyła się u mnie anginą :icon_evil: ) przyjadę aby Was zobaczyć ;) tylko mogę być po 19

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w ten czwartek to pomimo choroby (akcja weekendowa zakończyła się u mnie anginą :icon_evil: ) przyjadę aby Was zobaczyć ;) tylko mogę być po 19

Kasia dasz rade, do czwartku sa dwa dni :)

Podkurujesz sie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje do 20 więc mogę mieć absencję :(

W takim razie spotkajmy się o 19:30 wtedy najwyżej się spóźnisz a może i Kasia zdąży na czas. Pozdrowienia dla wszystkich. Marcin

 

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sory że trochę to trwało, ale ostatnio mam urwanie glowy w pracy i delikatnie mówiąc nie chcialo mi się :biggrin:

Zdjęcia nie są jakiejś porażającej jakości, ale coś tam widać :flesje:

 

http://picasaweb.google.com/11268460489778...Zaktualizowane#

 

Niestety na filmy jeszcze musicie trochę poczekać bo muszę je jakoś posklejać...

Edytowane przez Swiety

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja upubliczniłem to, co udało mi się zdziałać telefonem.

 

:icon_arrow: Fotki - http://picasaweb.google.com/dervozavilus/KursWCSP02#

:icon_arrow: Filmik - http://www.dailymotion.pl/video/xeqw8z_kur...jycy-w-csp_auto

 

Niestety jakość fotek jak i filmu jest mizerna. Dodatkowo Dailymotion przy wrzucaniu powiększył rozdzielczość filmu i efekt jest jeszcze gorszy niż był wcześniej. Ale wrzuciłem, to podaje linki.

 

To kto i na którą jutro wpada do 2oo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...