Skocz do zawartości

Szukam chętnych na kurs doskonalenia jazdy w CSP


-lisio-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daję Ci gwarancję moralności Lisia :buttrock:

To człowiek z branży :cool:

Amen :notworthy:

 

Bardzo kibicuję Waszemu szkoleniu w CSP. Mam jednak nadzieję, że nie trafi się znany mi instruktor, będący zwolennikiem blokowania lożyska główki ramy sztywnymi rękami i masą tułowia - blok na łokciach i zero odciążania nadgarstków :banghead:

 

Trzymam kciuki i życzę dobrej atmosfery na zajęciach :clap:

Tomku, jak mi ktos zacznie farmazony opowiadać o usztywnianiu łap przy hamowaniu, to raczej będę to potrafił odfiltrować od tych bardziej pożytecznych informacji ...przynajmniej tak myślę :bigrazz:

 

Ofkors że bardzo chętnie napiję się piwka w miłym towarzystwie. Pozostaje jeszcze ustalić miejsce i czas. Może we wtorek albo czwartek, wtedy akurat mogę:)) Pozostaje jeszcze wybór miejsca

-lisio- po takiej rekomendacji moge zapłacić od razu całość ;)

Ale swoją drogą - zorganizujmy jakieś spotkanie tak czy siak. Dla mnie odpowiada i wtorek i czwartek - urlopuję :biggrin:

Napiszcie kto chętny i kiedy, miejscówkę się obmyśli ad hoc.

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już może czwartek, bo muszę zdążyć z powrotem do Wawy... :)

Spoksik możemy się ustawić gdzieś w Warszawie. Ode mnie to dwa rzuty mokrym beretem. Kwestia tylko gdzie :flesje:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że centrum to słuszna koncepcja, bo jako, że pojawiamy się bez maszyn ( :flesje: ) nikt nie będzie miał chyba problemu z dotarciem :bigrazz:

Tak teraz patrze i szukam jakiejś miejscówki, ale brak mi koncepcji. Może propozycję rzuci ktoś, kto bywa częściej ode mnie i jest bardziej obeznany :biggrin:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Warszawy dopiero w czwartek około 15-ej. Więc pasuje czwartek. Może zamiast przelewać, wręczyć?

Wolałbym jednak przelew, nie będę musiał zapylać do banku, no chyba, że nie dasz rady przelać wtedy może być osobiście.

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że centrum to słuszna koncepcja, bo jako, że pojawiamy się bez maszyn ( :flesje: ) nikt nie będzie miał chyba problemu z dotarciem :bigrazz:

 

Ja tam się pojawię na maszynie - najwyżej będę pił bezalkoholowe...

 

A co do miejsca, może jednak 2oo ?

 

Pozdro

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się pojawię na maszynie - najwyżej będę pił bezalkoholowe...

 

A co do miejsca, może jednak 2oo ?

 

Pozdro

Dwa koła mi pasują jak najbardziej. Ze wstydem przyznam, że nigdy tam nie byłem :icon_rolleyes: . Tak więc wstępnie 2OO we czwartek. Czy godzina 19:00 byłaby odpowiednia?

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc niech będą Dwa Kółka :)

Czwartek 19.

Hm, a Ty -lisio- też będziesz zmotoryzowany? Jeśli wszyscy bedą abstynentami, to ja też nie będę się wychylał :icon_rolleyes: no i dotrzeć zawsze łatwiej...

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista osób, które wpłaciły zaliczkę. Stan na dzień 23.08.10 godz: 21:40:

1.-lisio- :icon_biggrin:

2. FIDEL

3. tango

4. SCREECH

5. MARO78

6. HERO

7. Mietek

8. Krzywer

aha i jeszcze jedno, są wolne jeszcze trzy miejsca. Trzy osoby z poprzedniej listy zrezygnowały.

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...