Skocz do zawartości

Prównanie CBR 1000F 1993, a GSX-R 1100 1994


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam okazję wymiany Hondy na Suzuki. Nie wiem jednak czy taki sprzęt pod wzgledem walorów eksplatacyjnych będzie dla mnie dobry. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć czy GSX-R będzie spełniał poniższe warunki :

 

- sprzęt do jazdy turystycznej, ale bez żadnych kufrów i wypraw po świecie, przejażdzki 300-400 km,

- predkości podróżowania średnie 140-160 km /h, żadnego dzidowania powyżej 200 km, no może wyjątkowo na autostradzie, ale też w granicach rozsądku,

- jazda po drogach dobrej jakości, okazjonalna jazda po mieście i w korkach,

- pozycja kierowcy bardziej turstyczna, niż sportowa,

- żadnych ekstrawagancji, jazda na dwóch kołach,

- sporadyczna jazda w dwie osoby,

 

Nie przeraża mnie masa motocykla, CBR-a też jest ciężka. Z racji niewielkich rocznych przebiegów 3000-4000 km poziom spalania można pominąć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przysiadales sie do gixera ? imho maja znacznie bardziej sportowa pozycje niz hondy, pownywalem xx -a do busy - i busa ma pozycje typowo sportowa.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisalem to gixer jest odwrotnoscia podanych cech, to sprzet typowo sportowy a wiec stworzony do dzidowania, wiec o komforcie nie ma co nawet marzyc (zaraz odezwa sie ekstremisci ze im sie wygodnie jezdzi :wink: )

Przy podanych zalozeniach i przeznaczeniu moto skupilbym sie na na cebrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...