Skocz do zawartości

Sypanie piasku na asfalt


Rekomendowane odpowiedzi

To widzę że nie tylko ja dochodzę do pewnych wniosków....Aby w tym kraju jeździć na moto trzeba być zdrowo popie...... To jest paranoja że człowiek jadąc drogą zmienia pas nie wtedy kiedy chce, nie wtedy kiedy przepisy zezwalają, tylko wtedy gdy wyryta w mózgu mapa dołów i kolein sygnalizuje że "tu powinno dać rade". Jak zakupiłem moto kilka lat temu obawiałem się braku dostatecznych umiejętności, potem innych uczestników ruchu a teraz...dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety patrzac na metalowe barierki odcinajace glowe, sliskie biale znaki na drogach, wysypany piasek na winklach dochodzi sie do wniosku ze to sa drogi dla puszek :banghead:

Albo remont drogi i lewy pas 5cm wyżej położony od prawego. Przy zmianie pasa gleba murowana.

 

 

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radarów Mati to spokojnie, jeszcze troche i wejdzie ustawa, która bedzie zmuszała do usunięcia atrap;) smiem twierdziec, ze 95% radarów zniknie :biggrin:

 

a co do dróg, to co tu duzo mowic. Mam supermoto i zawsze chcialem miec plastika.. ale chyba przez wzglad na stan naszych drog (przynajmniej na zachodzie Polski) bede musial sie wstrzymac... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le chyba przez wzglad na stan naszych drog (przynajmniej na zachodzie Polski) bede musial sie wstrzymac... :icon_rolleyes:

 

No patrz Pan...a nam mówią że na zachodzie są bajeczne drogi:] Z tymi fotoradarami to nie był bym taki pewny. Zawsze mendy znajdą jakieś obejście...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac 5 lat wstecz to fakt, postep zostal zrobione w kwestii nowych, wrecz idealnych drog i obwodnic. Smigam codzinnie i przyznac musze ze nie widzialem piaskarek jeszcze;) wiec moze to o czymś swiadczy (pytanie tylko o czym: czy o brak kasy na piasek czy o takim dobrym stanie dróg :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie o czym Ty mówisz? Chyba nie o naszej poznańskiej autostradzie, która po 3 latach wymagała całkowitego zerwania nawierzchni ściernej bo cała popękała? Strabag robił kupę lat temu krajową 5 - do dzisiaj jest niemalże idealnie równa a lekko jej nie jest. Specjalistą w dziedzinie nie jestem, ale na moje oko nadal panuje chu*owizna. I tłumaczenia, że asfalt nie wytrzymuje bo nie był przewidziany na taką potężną przepustowość można sobie w dupę wsadzić.

 

Aha. No i niech jeszcze nam dołożą wszystkie płatne autostrady, ekspresówki (plany) to się wszyscy przesiądziemy na rowery. Ale na zdrowie przynajmniej wyjdzie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... można by książke napisać o polskich drogach, oraz metodach ich naprawy, metodach budowy itp. Ale szczególe ostatnio co mnie wkurwa to.... studzienki w drodze.W jeleniej górze jest kilka odcinków gdzie na długości ok. 1 km jest ich kilkadziesiąt... po roku wszystkie się pozapadały...Po co te studzienki w drodze????

Rozumiem kanały ściekowe te które są przy krawężniku, ale studzienki na środku drogi z "deklami" które tłuczą się przy przejechaniu każdego auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzwa, te studzienki wku*wiają 90% społeczeństwa polskiego :wink: Dobra, niech będą te pie*dolone studzienki jeśli muszą być, ale nie to ku*wa zrobią na środku! A jeśli już muszą być idealnie pod kołami to niech robią tak, żeby się nie zapadały. Ostatnio naprawili taką jedną bo się za bardzo zapadła i można było koła pourywać. No ale tak zrobili, że teraz ku*ewsko wystaje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, trochę czasu minie i studzienka się zapadnie, wtedy przez chwilę będzie równo :biggrin: , a potem wszystko wróci do normy czyli sam wiesz...

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety patrzac na metalowe barierki odcinajace glowe, sliskie biale znaki na drogach, wysypany piasek na winklach dochodzi sie do wniosku ze to sa drogi dla puszek :banghead:

Nie, w Polsce są drogi jedynie dla Tirolotów.

 

Teraz pokonuję taką drogę do pracy, że nie dość że niezwykle wyboista, to na najbardziej niebezpiecznych zakrętach (ciasnych i pod górę) po deszczu zawsze wysypuje się piasek. Po ostatnich burzach na jednym zakręcie naniosło go piętnastocentymetrową warstwę! Logika nakazuje postawienie tam znaku ostrzegawczego...

 

Studzienki to też masakra. Albo 5 cm wystaje, albo 10 cm zagłębienia...

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...