Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję kilku zdań od użytkowników tego modelu, czy ma jakieś słabe punkty, czy nie będę wyglądał jak na pockecie (186cm 95kg) jak silnik i rama znosi gumowanie, na co zwrócić uwagę przy kupnie itp.

 

Widzę, że na alledrogo można mieć już ten model do 20tys w niezłym stanie... warto?

 

http://images01.olx.com/ui/1/11/41/2101041_1.jpg

Edytowane przez KabanBandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czy nie będę wyglądał jak na pockecie (186cm 95kg)

 

Ale się uśmiałem.. :icon_mrgreen: A na bandycie jak wyglądasz ?? Jest jak gold wing ?? Tak na serio to w zx10r szukaj tylko czy rama nie malowana i spawana oraz dobrze zagrzej silnik i najlepiej polataj nią trochę na gumie przed kupnem,raczej Ci to problemu nie sprawi,jak przeżyje to godna uwagi :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję kilku zdań od użytkowników tego modelu, czy ma jakieś słabe punkty, czy nie będę wyglądał jak na pockecie (186cm 95kg) jak silnik i rama znosi gumowanie, na co zwrócić uwagę przy kupnie itp.

 

Widzę, że na alledrogo można mieć już ten model do 20tys w niezłym stanie... warto?

 

http://images01.olx.com/ui/1/11/41/2101041_1.jpg

 

podałeś roczniki 2004-2006, a 2006 to już jest nowy model tzn.bez wytrzeszczu :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem.. :icon_mrgreen: A na bandycie jak wyglądasz ?? Jest jak gold wing ?? Tak na serio to w zx10r szukaj tylko czy rama nie malowana i spawana oraz dobrze zagrzej silnik i najlepiej polataj nią trochę na gumie przed kupnem,raczej Ci to problemu nie sprawi,jak przeżyje to godna uwagi :crossy:

 

Pęknięć szukać przy głowce ramy? Przy mocowaniu silnika?

Jak z wciąganiem oleju? Powinien coś siorpać?

 

Jedyne sporty jakie dosiadałem to 600rr '05, gsxr 1000 k2 i 750 k7, czułem się na nich właśnie jak na pockecie. Może to tylko wrażenie spowodowane niską wagą tych moto...

 

 

 

PS. Ivan, wybacz... mam coś z przeglądarką lub kompem. Nie wyświetla mi niektórych hiperłączy (w tym wypadku Szukaj, lub numery stron 1, 2, 3...) oraz shoutboxów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje już 2 dychę, obie były po przygodach i nic z ramą się nie dzieje.Na obecnej mam na ramie rysy i odpryski farby i jakoś pękać nie chce, prowadzi się super. Jak odkręcisz pełną garścią na drugim lub 3 biegu to daj znać, pośmiejemy się. Jak jade siać terror to nigdy nie wiem kto kogo sponiewiera. Mega sprzęt, pamiętaj tylko o amortyzatorze skrętu, w pierwszej testowałem Ohlinsa, teraz testuje GPR'a.

Vector miałeś kupić dychę i co? bałeś się diabła i kupiłeś turystyka ? :)

pozdro

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem, to prawda. Gwoli ścisłości, interesują mnie motocykle tylko prawdziwie bezwypadkowe - 10 w rocznikach 04-05 godnych nie ma, 06-07 omijam szerokim łukiem (obelżywa :biggrin: ) a 08-09 są super, ALE, no właśnie doszedłem do wniosku, że na chooy kupować moto za grubo ponad 30 tys. jak i tak za pewnie dwa sezony sprzedam za 24 (oby tylko) :rolleyes: Straszna prawda o rynkowych porażakach Kawasaki w naszym kraju :banghead:

 

DOPROSIŁEM się o przejażdżkę na 08 i powiem Wam tyle.

 

KU*WA MAĆ.

 

Nie wygodnie, mega pi*da, zegary poracha. To nie CBR, gdzie jest mi wygodnie(mniej niż na 954), pi*da jest mniejsza (wyraźnie wyczuwalna) i jest tak jakoś bardziej przyajźnie :biggrin:

 

Także niestety nie tym razem :)

 

Modem, to Ty przecież ten model 08? Widziałem chyba na bikepics?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem, to prawda. Gwoli ścisłości, interesują mnie motocykle tylko prawdziwie bezwypadkowe - 10 w rocznikach 04-05 godnych nie ma, 06-07 omijam szerokim łukiem (obelżywa :biggrin: ) a 08-09 są super, ALE, no właśnie doszedłem do wniosku, że na chooy kupować moto za grubo ponad 30 tys. jak i tak za pewnie dwa sezony sprzedam za 24 (oby tylko) :rolleyes: Straszna prawda o rynkowych porażakach Kawasaki w naszym kraju :banghead:

 

DOPROSIŁEM się o przejażdżkę na 08 i powiem Wam tyle.

 

KU*WA MAĆ.

 

Nie wygodnie, mega pi*da, zegary poracha. To nie CBR, gdzie jest mi wygodnie(mniej niż na 954), pi*da jest mniejsza (wyraźnie wyczuwalna) i jest tak jakoś bardziej przyajźnie :biggrin:

 

Także niestety nie tym razem :)

 

Modem, to Ty przecież ten model 08? Widziałem chyba na bikepics?

 

Bezypadkowców 04-05 raczej nie znajdziesz, one zawsze kogoś styrają, mnie już 2 razy :)

Zegary fakt poracha, ale tam nie ma czasu na nie patrzeć.

08 nie testowałem i nie podoba mi sie.

Dla mnie ideałem jest 04-05.

A myślałem Vector ,że będziemy kolegami :)

Kupiłeś już sobie żółtą kamizelkę? :)

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem Vector ,że będziemy kolegami :)

 

:biggrin: Modem, zawsze możemy się na kreseczce i dżonym spotkać :biggrin:

 

Kupiłeś już sobie żółtą kamizelkę? :)

 

Hurtowo zamówiłem bo ciągle gdzieś po trasie przepadają :bigrazz:

 

Niestety nie miałem okazji nigdy się przelecieć 04-05, najładniejsza 10 do tej pory z gamy. To w ogóle prawda, Piotr Dudek wspominał, że się sypią skrzynie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, Piotr Dudek wspominał, że się sypią skrzynie :icon_question:

 

 

U mnie skrzynki chodziły ładnie, przy obu przebieg w granicach 25 tys km

 

Jak kupisz tychę to dżonego walniemy :)

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...