Skocz do zawartości

rzemieślnicze kolanko do wsk 125 ?


michal_op
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Mam taki motór jak niżej : OBRAZEK

 

Niestety moje oryginalne kolanko jest przekoszone i wygląda tragicznie.. rdza, wżery....

Chromowanie wydaje mi się niecelowe ponieważ powierzchnia tej rury nie spełnia wymagań co do procesu technologicznego..... rdzę udało mi się usunąć ale co z wżerami?

 

Co kolanek dostępnych w handlu jestem sceptycznie nastawiony - kupiłem jedno w sklepie i tego po prostu nie dało się zamontować - inne gięcie przy nakrętce cylindra ... gwint nie chwytał, rura dociśnięta była do ramy.... porażka.

 

Co robić? reanimować czy może jest jakiś producent godny zaufania ? (drogie wykonawstwo indywidualne jak to się robi dla "poważnych" zabytków raczej nie wchodzi w grę)

 

pozdrawiam, Michał.

Edytowane przez michal_op
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być lipa z tym. To kolanko co nie pasowało to do jakiej WSK montowałeś? Dwuramówki czy jednoramówki? Wiem że w dwuramówkach mogą być problemy z nowymi kolankami. To samo jest w SHL M11, błotnik haczy o kolanko bo łuk ma za duży promień. Mam na sklepie różne kolanka do takich wynalazków ale nie jestem w stanie określić czy spasuje do Twojej.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie namiarów na Grzegorza Hartmana. Wykonuje on kompletne wydechy do różnych motocykli. Jest zawsze na bajzlu w Łodzi.Za kompletny wydech do WFM dałem 400zł. Więc nie jest to jakaś powalająca cena. Wykonanie jest z najwyższej półki. Kolega ma w Janku też jego wyrób i 4 lata dalej jest jak nowy. Żadnego rdzewienia ,odprysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...