Skocz do zawartości

Alpy Austriackie 22-26.07


ROZI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z powodów losowych pierwotny plan "Alpy" musiał zostać przełożony na następny rok "Seba wracaj do zdrowia", w życie wcielony zostaje plan awaryjny "okrojony":

 

1. 22.07 - wyjazd wcześnie rano i dojazd do Zell am See ok 1000 km jest tego trochę

 

2. 23-24-25.07 objazd przełęczy

 

3. 26.07 ja wracam do dom ok 1000 km

 

Śpimy w hotelu, latamy po przełęczach bez bagaży

 

Termin nie jest sztywny

 

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam lub ja mogę się do kogoś przyłączyć :crossy:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tamtym roku zrobilem sobie wycieczke po Alpach ok 5000km jesli potrzebujesz jakieś materiały, ciekawe miejsca, skany tras do daj znac zawsze słuze radą. Chetnie w tym roku też bym polatał po Alpejskich przełeczach :buttrock: Ale w planie mam Chorwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.austria-holidays.eu/Pension_Algemein.htm

 

Bardzo mocno polecam ten pensjonat, bardzo sympatyczny Właściciel, spanko super, śniadanka bardzo smaczne. Bardzo miła atmosfera i w bardzo dobrym położeniu do wypadu na Grossglockner Hochalpenstrasse i dalej w Alpy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z powodów losowych pierwotny plan "Alpy" musiał zostać przełożony na następny rok "Seba wracaj do zdrowia", w życie wcielony zostaje plan awaryjny "okrojony":

 

Termin nie jest sztywny

 

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam lub ja mogę się do kogoś przyłączyć :crossy:

 

Pozdrawiam

Witam jestem wstępnie zainteresowany. Termin mi pasuje. Daj znać czy lecisz sam, czy jeszcze ktoś z toba leci.

Pozdrawiam :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zibixx

 

na dzień dzisiejszy lecę sam

 

Za tydzień będę miał wiedzę, czy lecę na pewno. Jakich kosztów tej wycieczki się spodziewać? Może masz jakąś przybliżoną orjętacje? Podaj mi nr tel na priv, to przekręce do Ciebie i powiesz co i jak.

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widzę że same :crossy: 30-tki są zainteresowane wyjazdem :flesje:

 

 

Plan: 4 płatne przełęcze bilet 27 ojro reszta zbieram info mile widziane sugestie :wink:

 

 

Pozdrowienia

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam miesiąc temu, było bardzo dużo śniegu, zaspy na traskach po 6 metrów . Co do kosztów to benzyna podobnie jak u nas około 1,2 euro, Noclegi 20-25 euro, targujcie sie, jest po sezonie i są skłonni do negocjacji :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z tym wyjazdem koledzy?

 

 

LECIMY LECIMY :crossy:

 

jeśli masz sugestie gdzie chciałbyś być daj info, podaj nr telefonu na priv to się zdzwonimy!!!

 

 

Zibixx wiesz już czy lecisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.salzburgerland.com/pl/tid_motoc...direktlink.html

Na tej stronie jest masa informacji i propozycji tras w okolicach Salzburga. My wybieramy się w tym kierunku 23.07, może spotkamy się na zakrętach, jakby co mozemy wymienić się telefonami. Na miejscu mamy metę, więc raczej będą to jedno lub dwudniowe wypady( wtedy nocleg w pensjonacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wieczorem dam odpowiedźm, czy lecę na pewno! Nie jest to zależne odemnie. :buttrock:

Jednak w tym terminie nie jadę! Mam nadzieje,że podzielicie sie relacjami z wyprawy

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...