Skocz do zawartości

Kupiłem SHL!


kilu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem SHL!!! A właściwie to dwie ramy, z których poskładam jedną, wsadzę silnik i bedę śmigał!! Dałęm za dwie ramy i kupę czesci 30zl!! Kurde panowie - dajcie mi jakąś stronkę z instrukcją obsługi do niej. Mam od SHL m06, a to jest m11. I jakby ktoś miał silnik S32u to też jakby chcial sie pozbyc to prosze na PW :) Dzieki z goryu - ide skladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra kupie -ale co dalej? Na MWB - na nim bede - robia na miejscu papiery czy po prostu kupuje i sam musze przebic? Chcialem tylko napisac ze moto jest 100% legal - znam jego poprzedniego wlasciciela i to drugiego - taki dziadek co SHL jezdzil do roboty bo pracowal tam - stala chyba 15 lat i ja rozsprzedawal. Papiery zaginely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi drodzy koledzy - mam na oku silnik od MZ ETZ 150 - z papierami, na chodzie. Czy jest to dobry pomysl, zeby wsadzic go do ramy od SHL M11? Bo i tak jak na to patrze to papierow nie mam od niczego - jak kupie silnik chociaz od silnika bede mial. Wsadze go i przynajmniej bede mial na czym jezdzic. Prosze o opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeeeeee

 

moim skromnym zdaniem to :

1. silnik od Mz 150 jest troche za maly w porownaniu do ramy SHL (chodzi mi o wymiary zewnetrzne a nie moc czy pojemnosc ) i bedzie to dosc dziwnie wygladac .........

2. charakter tego silnika nei pasuje do charakteru reszty motocykla

3. wiaze sie to z kilkoma przerobkami mocowan silnika (silnik etz jest mocowany w 3 punktach jak sie nie myle tzn mocowanie gorne i dwa tylne natomiast SHL ma mocowanie z przodu kadluba silnika i dwa tylne , zatem trzeba sie bedzie pobawic z tym )

4. sam silnik to jeszcze nie wszystko ...trzeba go zalozyc z ukladem wydechowym od etz i filtrem powietrza z tego wlasnie silnika , poniewaz te elementy w silniku dwusuwowym maja znaczny wplyw na moc

5. nie wierze ze tak trudno znalezc orginalny silnik (na motobazarze we wrocku widzialem co najmniej kilka ), trzeba tylko pojezdzic po okolicznych wsiach i popytac

 

to tyle z mojej strony ....... oczywiscie jezeli masz zapal i mozliwosci do przerobki to zycze powodzenia w laubzegowaniu i szybkiego powrotu do smigalnosci :mrgreen:

 

ps . sam papier na silnik nic Ci nie da .... lepiej kupic orginalny silnik i........(stroże prawa zamknąć oczy :mrgreen: ) ....przebic numery ... :D

 

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi drodzy koledzy - mam na oku silnik od MZ ETZ 150 - z papierami, na chodzie. Czy jest to dobry pomysl, zeby wsadzic go do ramy od SHL M11? Bo i tak jak na to patrze to papierow nie mam od niczego - jak kupie silnik chociaz od silnika bede mial. Wsadze go i przynajmniej bede mial na czym jezdzic. Prosze o opinie na ten temat.

 

 

TY LABUZEGOWCU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem silnik - nareszcie - silnik jest niestety bez prądnicy - iskrownika. Jeżeli ktoś by go posiadał bym był wdzięcczny za podrzucenie mi go:D Moge za niego zapłacić jakąś symboliczną kwotę. Jakieś uwagi co do tego silnika (jakies moze "kruczki") proszę o nich pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem silnik - nareszcie - silnik jest niestety bez prądnicy - iskrownika. Jeżeli ktoś by go posiadał bym był wdzięcczny za podrzucenie mi go:D Moge za niego zapłacić jakąś symboliczną kwotę. Jakieś uwagi co do tego silnika (jakies moze "kruczki") proszę o nich pisać.

 

Jezeli chcesz robic weterany za "symboliczną kwote" to daj sobie lepiej z nimi spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...