Skocz do zawartości

Kupuję motocykl- 125


Marek_94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Wyboru dokonam do końca tego miesiąca. Wszelka pomoc mile widziana. Prawko tylko A1, więc max 125 ccm. Na razie zastanawiam się nad:

Honda cbr 125, varadero 125- oba używane

 

Jeżeli ktoś może widział niedawno jakieś ogłoszenie o dobrym motocyklu to proszę jakieś linki czy coś. Mile widziana pomoc przy znalezieniu paru komisów na terenie Warszawy. Mówiąc krótko: wszelka pomoc mile widziana. To mój pierwszy moto i chciał bym żeby to coś porządnego, więc chińczyki i.t.d wypadają na wstępie. Budżet do 7000 PLN. Moto używane oczywiście, bo nie podejrzewam nowych moto w tym przedziale cenowym.

Edytowane przez Marek_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tak jak wyżej polecam TDR 125, sam ją miałem i przyznam, że ten motorek naprawdę ładnie się zbierał (28 KM chyba mają), ale palą dużo jak na 125 ccm. Latałem też Varadero kumpla, bardzo wygodne moto, bardziej zaawansowane technicznie, mniej pali i tańsze w eksploatacji, ale za to nie te osiągi (4T). Twój wybór.

 

 

Pozdrawiam! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Osobiscie polecam viaderko czyli varadero 125 moj kolega ma dziala nic nie lata nie urywa sie dobrze przyspiesza ma bardzo wygodne zawieszenie sam bylem zdziwiony ze tak fajnie moze pracowac wysoko sie siedzi dobrze kladzie sie w zakrety mala dosyc waga przec co dobrze tez hamuje hmmmm co jeszcze, dosyc tania wygladowo nie nagorzej, sam gdybym wczesniej ja testowal zastanowil bym sie nad kupnem ale jezdze drag starem juz mi sie nie oplaca zmieniac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za pomoc, przepraszam ze nie odpisywałem zainteresowanym sprzedażą, ale wakacje, wyjazdy i.t.d. jeżeli ktoś ma coś jeszcze aktualnego to do 5 sierpnia będę w warszawie i postaram się regularnie sprawdzać wiadomości i forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci serdecznie varadero! super motocykl! i nawet ten wygląd szczerze mowiąc 2 gary są i prawie wogole nie wygląda na taką pojemność jaką posiada, przyspieszenia nie ma za bardzo zadowalającego ale czego się spodziewać po 125 w 4T. Pozdrawiam

Edytowane przez BoMbA105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...