Skocz do zawartości

bagaznik gpz500 gpz , stelaze pod sakwy


kuraś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stelaz bardzo ciekawy, jednak zdecydowanie za dlugie ramie od punktu mocowania. Pomysl nad dodatkowym mocowaniem do uchwytu pasazera...;)

 

Wlasnie mnie to natchnelo i tez bede taki stelaz robic. Moj pierwotny pomysl byl, zeby przymocowac stelaz do uchwytu pasazera i podnozkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurka jest na tyle gruba ze az tak mocno sie nie odgina i na miasto z kuferekiem spokojnie mozna leciec - oczywiscie jakby ktos zaladowal tam 20kg i wybral sie w europe to moglby sie bardziej uginac itd i wtedy mozna by czyms wzmocnic do raczki pasazera ( myslalem zeby zrobic chociaz jakas opaske ale mi narazie tak wystarcza )

 

 

tak jesli chodzi o rysunek to wykonam - choc raczej co do mm nie ma szans tego zrobic ale ostatnio ze zdjecia moto + kilka wymiarow zaznaczonych na foto zrobilem stelaz do gs i pasuje :)

 

takze do gpz i gsa mam kopyto pod stelaze

 

inne moto musialbym miec jakis rysunek albo na moto wymiary zaznaczone ktore mi sa potrzebne do wykonania czegos lub podjechac moto i zostawic go na 2 popoludnia gdzies

 

jak potrzebujecie czegos konkretnego to piszcie na PW bo nie zawsze mam czas na zagladanie na forum a meila sprawdzam czesto i widze czy sa pw czy nie :P

 

ps tak wyszedl mi stelaz do gs500 - wymiary zaznaczone na fotkach przeslanych przez kupujacego :)

 

http://img822.imageshack.us/gal.php?g=img01402.jpg

 

i ogolnie wygiac moge kazda rurke 12,16, 21,7-22mm bo narazie tylko takie mam rolki, takze z kazdego stopu chyba da sie wygiac rurke a pospawac migomatem tylko zwykla stal moge.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wlasnie mnie to natchnelo i tez bede taki stelaz robic. Moj pierwotny pomysl byl, zeby przymocowac stelaz do uchwytu pasazera i podnozkow.

Zrobiłem jak piszesz.

Zawiozłem do spawacza alu i sam przygotowałem wszystkie elementy.Wożę bardzo dużo na tych mocowaniach i sprawdzają się znakomicie.

Kilka fotek.

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

Do mocowań na sakwy wykorzystałem fabryczne zapięcia do kasków.

Jak coś to mogę podać wymiary.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle ale jak ja robie "na handel" to raczej musze robic tak zeby mozna bylo wrocic do org wygladu itd :) ale pomysl niezly tylk te czaski nie pasuja :D

 

ps sam teraz szykuje sie na wypad a jako ze nie jestem rozrzutny - kupowac sakw za 200zl mija sie z celem, to sam sobie pospawam metalowe kufry boczne :D material za free aby pospawac pomalowac i na pojedyncze wypady jak znalazl i napewno sie pochwale ta rzezba :D

Edytowane przez kuraś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak piszesz.

Zawiozłem do spawacza alu i sam przygotowałem wszystkie elementy.Wożę bardzo dużo na tych mocowaniach i sprawdzają się znakomicie.

Kilka fotek.

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

Do mocowań na sakwy wykorzystałem fabryczne zapięcia do kasków.

Jak coś to mogę podać wymiary.

 

Przyznam ze nie o to mi chodzilo, ale to znakomicie jesli pasuje i spisuje sie dobrze. :)

Swoje stelaze mialem robic, ale po wypadku zajalem sie naprawa moto. A teraz nie mam po co robic stelaza, bo nie bede mial plecaka...

Moze kiedys wroce do pomyslu. Chociaz wypadaloby niedlugo zmienic sprzet...

 

Ps. Lubie GPZty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...