Skocz do zawartości

Mazurskie szlaki - szukam informacji


Bratek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wybieram sie w łikend na polatanie po mazurskich szlakach. Chętnie zasięgne języka o aktualnym stanie dróg mazurskich, gdyż sam ostatnio żadko tam bywam. Znam takie ciekawe odcinki do polatania jak:

droga 58 - Olsztynek - Jedwabno,

droga 59 - Mrągowo - Giżycko,

droga 655 - Giżycko - Olecko

 

z góry dziękuje za wszelkie info o drogach z zakrętami do polatania i ładnym asfaltem :icon_twisted:

 

a jeśli ktoś chce się dołączyć to plan jest na wyjazd ze stolicy w niedziele o poranku, a powrót o bliżej nieustalonej godzinie wieczornej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z góry dziękuje za wszelkie info o drogach z zakrętami do polatania i ładnym asfaltem :icon_twisted:

 

 

 

Olsztyn - Lidzbark Warminski - dobry asfalt i winkle, uwaga na videoradar w nieoznakowanym Megane

Bartoszyce - Ketrzyn - nowy asfalt, sporo dlugich prostych i nieoznakowane Mondeo

Pieniezno - Gorowo Ilaweckie - nowy waski asfalt (4m + 1m pobocza), fajne winkle, video nie stwierdzono:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giżycko-Gołdap przez Węgorzewo.

 

Węgorzewo-Kętrzyn.

Giżycko-Mrągowo.

W ogóle wszystko na około Giżycka da Ci frajdę.

Fotoradarów w samochodach trochę jest patrzeć kogo wyprzedasz i spokój.

Fajna trasa to właśnie Giżycko-Węgorzewo-Gołdap-Suwałki-Olecko-Giżycko.

Giżycko-Kętrzyn-Bartoszyce-Olsztyn-Mrągowo-Giżycko.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, pojeździłem, sie zachwyciłem :)

 

dawno mnie tam nie było, ale już sobie przypomniałem, jak wyglądają mazury z siodła motocykla :)

 

MONTER dzięki za namiar, bardzo fajna traska, bardzo dużo "ciekawych" miejsc po drodze a i coś milego dla oka się znalazło.

 

Wszystkim polecam wypadzik na Mazurki, blisko, miło i winklowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...