Skocz do zawartości

19.06.2010 SOBOTNI WYPAD ZA MIASTO


JURASKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę się na wypad w sobotę ale może zamiast śmigania po jeziorach wybierzmy się gdzieś na drugą stronę Wisły?

Np. z Lublina do Zwolenia potem Ożarów i Annopol następnie kierować się wzdłuż Wisły do Kazimierza Dolnego i do Lublina przez Nałęczów.

Trasa to 270km.

W Kazimierzu można wiadomo zwiedzić ruiny i zjeść coś na runku jeśli wcześniej się gdzieś nie zatrzymamy w tym celu. Trzeba by tylko ustalić jakieś fajne miejsca na reszcie trasy, zna ktoś tak owe?

PISZCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zobaczyć miejscowości po powodzi to czemu nie ;-)

 

niestety to prawda- widziałem dzisiaj jak to wygląda z bliska

a szkoda bo okolice nader przepiekne i cosik mi sie widzi że aura

spłata nam nastepnego psikusa :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę z Merhem i Lonką nad wisła w okolicy Bochotnicy, krajobraz nic do dać nic ująć jak do kręcenia filmu grozy.

Wszędzie szaro, brudno i śmierdzi mułem, dalej w górę rzeki jest ponoć dużo gorzej, miejscami na drogach leżą worki z piaskiem, sporo mułu i popękany asfalt.

Mało ciekawe okolice do śmigania tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie można śmignąć po jeziorkach jak Juras wymyślił.

Proponuje wyjechać gdzieś około 10 z pod zamku w Lublinie i kierować się na Piaseczno potem się zastanowimy gdzie dalej dokładnie(wezmę mapę;). Po drodze będziemy przelatywać przez Turkę więc nie musiał byś się cofać Juras. Jest tam jakiś większy sklep albo inne charakterystyczne miejsce widoczne z ulicy pod którym można by się styknąć?

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Proponuje wyjechać gdzieś około 10 z pod zamku w Lublinie i kierować się na Piaseczno potem się zastanowimy gdzie dalej dokładnie[...]

Co wy na to?

 

A ja na to znowu swoje... METEO prawde Ci powie i zazwyczaj sie nie myli. Zycze udanej pogody :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duba dupa dupa dupa i jeszcze raz DUPA! Chamy z pracy powiedzieli mi dzień przed że mam zrobić przez weekend inwentaryzacje a to bite 8 godzin dziennie... Znowu odpadam... życzę miłej przejażdżki. Jeśli wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...