Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...]jestem tu tymczasowo.... udzielam tylko info w sprawie zlotu....

 

...co nie zwalnia Cie od stosowania sie do netykiety. A tego 'info' nadal brak :icon_rolleyes:

 

Miko! Przygarnę Cię! :biggrin:

 

Suma sumarum Mikolaj i Palec znajda sie w jednym namiocie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu, zapewne i Anis do nich dołączy..

[...]

 

...drżenie tego namiotu przytlumi zapewne najmocniejsze sceniczne huki :icon_razz:

 

[...]

A Ty tak zostawisz swoje kobietki same na noc?

 

...serce moje byloby rozdarte, gdyby tak wlasnie mialo byc! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierasz Panie ze sobą? :biggrin: Suuper ;)

 

Jestem pewny, ze Bianka dalaby rade, ale dla Kasi musialbym zabrac plazowy parasol, ogrzewanie do namiotu i zatyczki do uszu, zeby sie spiewu Majusza nie wystraszyla. Wspominanie tutaj o pieluchach byloby lekkim nietaktem :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, ze Bianka dalaby rade, ale dla Kasi musialbym zabrac plazowy parasol, ogrzewanie do namiotu i zatyczki do uszu, zeby sie spiewu Majusza nie wystraszyla. Wspominanie tutaj o pieluchach byloby lekkim nietaktem :icon_razz: :biggrin:

 

...przy pieluchach pomożemy! :icon_mrgreen: Gorzej będzie ze śpiewem Majusza :flesje:

Niemniej jednak ucałuj Panie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie męczyć dziewczyny bo po ryjach wytłukę :biggrin:

Jak na razie to ja tu grożę i straszę :bigrazz:

A temat jest ... oooo Komarówce ;]

Tak o kamarówce, a straszyć ja mogę bo Komarówka to mój rewir:) ale jaki z Ciebie obronca... Przypominam także, że noce są chłodne dlatego proponuje wziąć swoje "kaloryferki" i zapas gumek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieto-masz u mnie piwo za te słowa! wiesz co dobre :D widzimy sie na komarówce! bedzie jak co roku. od piątku do niedzieli jazda.to niecałe 2 tygodnie :D jak brejdak sie wyliże,to pewnie tez bedzie. narazie nie jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W tamtym roku wjazd był ok 35zł a panie gratis.

 

60zł- hmmm wg mojej opini podkreślam mojej!! to sporo jak za to co oferuje Kmarówka.

 

Ja się pewnie pojawie jeśli tylko praca pozwoli bo mimo ceny i atrakcji to jade tam spotkać się z przyjaciółmi tylko i wyłącznie dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...