Skocz do zawartości

yzf 750


lewar84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po wymianie zestawu naprawczego siłownika sprzęgła.Cena zestawu to 45PLN w Larsonie.Czas pracy to jakieś 30 minut włącznie z odpowietrzaniem.Nie trzeba do tej czynności demontować owiewek.

 

Przy okazji podpowiem ze do świec dostajemy sie od strony chłodnicy.Po zdjęciu owiewek i opuszczeniu chłodnicy wymiana świec/dostęp lepszy jak w moim poprzednim zr 750c.Piszę to bo szukając wskazówek znalałem post w którym ktoś radził aby to robić od strony baku! :banghead:

 

Poradziłem sobie także z klamką hamulca opierającą sie aż po rolgaz.Pomogło rozebranie i czyszczenie obu zacisków.

 

Zamontowałem również wyświetlacz biegów pod czujnik luzu.Koszt na aledrogo 50 PLN .Sprawdza sie rewelacyjnie. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do posiadaczy yzf 750 a mianowicie czy na gazniki tam gdzie zakłada się pudło z filtrem występują jakieś gumy lub połączenia elastyczne czy pudło zakłada się wprost na gazniki bo przeglądając serwisówke zauważyłem ze coś tam chyba jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "pudło z filtrem" / air box zakładasz na gumowe króćce które wcześniej osadzasz na gaźnikach.Przynajmniej mi w tej kolejności było łatwiej.Sprawdź szczelność połączeń aby nie zasysał lewego powietrza.Króćce ściągasz wokół gaźników opaskami.Zwiększenie elastyczności króćców ułatwia prace.Powinieneś mieć 4 króćce , 2 pary takich samych .Oznaczone są cyferkami aby trafiły we właściwe otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,wczoraj miałem taki sam problem,dzis go rozwiązałem przy pomocy Jacka1 :notworthy:

Wiec tak,zdejmujesz dolną owiewke,z lewej strony na kolektorze masz exap(zawor)zdejmujesz dekiel,i zobacz czy przy dodaniu gazu na chodzie,to sie rusza,poluzowałem i dokreciłem z powrotem srodkową srubkę,pewnie teraz fachowiec musi wyregulowac,ale koniec z dławieniem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...