Skocz do zawartości

honda varadero - wybija uszczelkę pod pokrywą zawrów


tas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z hondą varadero 1000, już 2 raz wybiło mi uszczelkę pod pokrywą zaworów, po pierwszym razie wymienilem na nową, ale nic nie dało, po tygodniu znowy poszła. zbyt duze ciśnienie, tylko nie wiadomo skąd kanały są drożne, macie może jakiś pomysł???

dzieki za sugestie :flesje: ,

pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz po przejechaniu 1000km po autostradach(2 dniowy wypad) nie zauważyłem momentu wystrzału, 2 raz po przejechaniu 150km, raczej bez szaleństw, usłyszałem huk, za moto została chmura saplin i 1 "ucho" wyleciało = zaczął olej lecieć, prędkość ok 100-120km/h.

dodam, że moto kupiłem niedawno i jeszcze nie znam sprzeta, wiec nie wiem, jak bylo wczesniej

Edytowane przez tas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz po przejechaniu 1000km po autostradach(2 dniowy wypad) nie zauważyłem momentu wystrzału, 2 raz po przejechaniu 150km, raczej bez szaleństw, usłyszałem huk, za moto została chmura saplin i 1 "ucho" wyleciało = zaczął olej lecieć, prędkość ok 100-120km/h.

dodam, że moto kupiłem niedawno i jeszcze nie znam sprzeta, wiec nie wiem, jak bylo wczesniej

czytaj PW

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek wg mnie warto pisac na forum a nie w PW- wiele osób ciekawią sprawy mechaniki i np w tym temacie ja z chęcią bym się dowiedział jakie jest twoje zdanie :)

Jeśli możesz to napisz :)

 

Pozdr

Niestety nie mogę ponieważ kilka lat pracowałem w autoryzowanym serwisie Hondy i niektóre akcje serwisowe były objęte klauzulą poufnych informacji.

Nie tylko Honda tak postępuje a upublicznianie takich informacji jest nietaktowne w stosunku do byłego pracodawcy.

Mam nadzieję ,że "tas" szybko sobie poradzi i zachowa tą informację dla siebie.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...