Skocz do zawartości

Nieplanowana przesiadka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witka.

 

W niedzielę rozstałem sie w dramatyczny sposób z małą V. :lapad: No nic, trzeba się otrzepać z kurzu i jechać dalej. Chciałbym jak najszybciej kupić nowy motocykl, ale nie wiem co bo nie planowałem zmiany a na Tuono nie jestem jeszcze gotowy. Tylko naked wchodzi w grę, motocykl nowy. Nie chcę Horneta, Bandita, Z750, Fazera... Macie jakieś pomysły? Moje dotychczasowe doświadczenie to sezon na VTR250, sezon z kawałkiem na SV 650 N.

 

Szerokości!

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

To przykre, szczerze współczuję :( . Podejrzewam, że dalej będziesz zainteresowany V-twinowym klimatem ;) , tak więc skoro nowy to może Ducati Monster? Miałem okazje jeździć na wersji 1100, rocznik 2009 - mega wrażenia :) . Są dwie wersje o mniejszych pojemnościach w razie czego. Kolejny morderca japończyków to Triumph Speed Triple :biggrin: . Ofc jest też młodszy braciszek - Street Triple. Ja na Twoim miejscu właśnie o takich brykach bym myślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Jeszcze do głowy przyszedł mi Buell :biggrin: . Zajebiste nakedy. Btw. często stoi Buell wraz z Speed Triplem przy Hard Rock Cafe pod Złotymi Tarasami w Wawie (może właściciele to forumowicze :bigrazz: ?). Robią wrażenie takie motocykle. Egzotyki na maksa, nieprzeciętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się na jazdę testową Street Triple, Monster 796 też się podoba ale chyba kupię Gladiusa. 25000 za model 09 z ABS, 10000 taniej od Triumpha bez absu, prawie 20000 taniej od Ducati z absem. Za dwa lata i tak kupuję Tuono, więc chyba szkoda przepłacać. Najchętnie to bym kupił nową SV, to była świetna maszyna.

 

Jak myślicie, cipowaty Gladius?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

No więc jeśli kasa jeszcze ma takie znaczenie znaczenie to może warto się zastanowić nad nową Yamaha FZ8 ? Wprawdzie nie chcesz Fazera no ale przesiadać się z małego SV na Gladiusa? ... Nieeeee :bigrazz: . Jest trochę cipowaty imo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do głowy przyszedł mi Buell :biggrin: . Zajebiste nakedy. Btw. często stoi Buell wraz z Speed Triplem przy Hard Rock Cafe pod Złotymi Tarasami w Wawie (może właściciele to forumowicze :bigrazz: ?).

 

Buel to w porownaniu z reszta ktora wyieniles to sieczkarnia.

 

Umówiłem się na jazdę testową Street Triple, Monster 796 też się podoba ale chyba kupię Gladiusa. 25000 za model 09 z ABS, 10000 taniej od Triumpha bez absu, prawie 20000 taniej od Ducati z absem. Za dwa lata i tak kupuję Tuono, więc chyba szkoda przepłacać. Najchętnie to bym kupił nową SV, to była świetna maszyna.

 

Jak myślicie, cipowaty Gladius?

 

Gladius jest bardziej niz SV motocyklem dla poczatkujacych, niemniej ABS jest OK.

 

Na Twoim miejscu karnal bym sie Yamaha XJ 6 Diversion, sa tez wersje z ABS'em ktore goraco polecam.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, no owszem, Suza SV bedzie tansza od XJ6 Div. Moc o 6 KM mniejsza agresywnosc wieksza, tak papalom to " prawie to samo :icon_mrgreen: Gdybym mial kupwwac uzywanego Buala i inne uzywane moto to napewno tego pierwszego bym nie wybral. Triumph to zupelnie inna bajka ale trzeba sie tym przejechac aby zrozumiec :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Powiem Ci że to jest prawdziwa "Dziwka" - jeśli można tak powiedzieć.

 

 

Street Triple'm nie smigalem, podobny do Daytony 675 tylko z dolu lepiej sie zbiera no i pozycja mniej radkalna, duzo mniej :biggrin:

 

Speed T. to naprawde zajefajna maszyna, tylko tego ABS'u mi w niej do szczescia brakuje.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Street Triple to ugłaskany SPEED Triple ;)

 

Jeśli chodzi o porównanie Gladiusa do Street Triple....to postawił bym na Triumpha bez dwóch zdań ;)

 

Tyle,że Gladius to taka ugłaskana SVka (V),a Triumph ma trzy cylinderki :D

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...