Skocz do zawartości

szukamy chetnych na wyjazd do chorwacji lipiec 2010


mari88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

szkoda ze wczesniej sie nie odzywałes .my wylatujemy 18.06 a fajnie by było miec "ziomka w kompanii" :flesje:

pozdro

hej,

 

jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 11 VII (pn) z moją dziewczyną zjedziemy z Alp do Puli na Istrii.

następnie w przeciągu kilku dni chcemy dotrzeć wzdłuż wybrzeża do Dubrovnika.

w okolicach 19 lipca robimy odwrót w kierunku Warszawy (przez Plitvickie Jezera, Balaton, Rzeszów).

 

p.s. jest opcja, że w Chorwacji znajdziemy się wcześniej - 10 lub 9 Lipca - wszystko zależy od pogody jaką zastaniemy w Alpach i czy uda nam się zobaczyć to co chcemy ;)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja i moja dziewczyna wybieramy sie w lipcu ( dokladny termin do ustalenia ) na okolo 10 dni do chorwacji motocyklem, szukamy chetnych na wspolny wyjazd

 

mari88 podaj jakiś konkret orientacyjny plan trasy, co chcecie zwiedzić, spanie pod namiotem?, v-max itp Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

Ja i moja dziewczyna wybieramy sie w lipcu ( dokladny termin do ustalenia ) na okolo 10 dni do chorwacji motocyklem, szukamy chetnych na wspolny wyjazd

Też wybieram się w lipcu z moją dziewczyna do Chorwacji. Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja tak z innej beczki..czy chcąc wjechać do Chorwacji potrzebuję paszport?

W niedzielę jadę do Austrii a w czwartek z Austrii do Chorwacji. Dzisiaj zobaczyłem że paszporty mam nie ważne :icon_rolleyes:

Przejadę na dowodzie??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...