Skocz do zawartości

REJESTRMOTOCYKLI.PL


Natka_DW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Kochasz swą maszynę? Poświęcasz jej każdą wolną chwilę?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na te dwa pytania,

to poświęć teraz jeszcze chwilę na rejestrację swego motocykla. Z nami nie zginie(sz)."

 

http://www.rejestrmotocykli.pl/

 

Jest to projekt wrocławskiego motocyklisty.

Z każdym rokiem niestety przybywa złodziei, którzy czyhają na nasze kochane maszyny.

W wielu przypadkach Policja rozkłada ręce, ale może właśnie ta strona da nam większe szanse na to, by odnaleźć zaginiony sprzęt.

Strona współpracuje już ze szrotami i miejscami, gdzie można nabyć motocykl.

Gdyby ktoś chciał sprzedać skradziony sprzęt, informacja o tym od razu trafia do Policji i właściciela skradzionego pojazdu.

Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zarejestrujcie swój motocykl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł git ogólnie, ale dopóki ja jestem posiadaczem swojego motocykla to wolałbym nie dzielić się nr. VIN w sieci. Traktuję to jak nr.dowodu osobistego czy PESEL.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł git ogólnie, ale dopóki ja jestem posiadaczem swojego motocykla to wolałbym nie dzielić się nr. VIN w sieci. Traktuję to jak nr.dowodu osobistego czy PESEL.

Dokładnie.

 

Dlatego ta koncepcja jest chyba sprytniejsza http://forum.motocyklistow.pl/Ruszyl-porta...li-t131110.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...