Skocz do zawartości

no to i ja się pochwale.


turnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ładnie wygląda, prawie jak moja była (XS 400), tylko taki ciupinkowy silnik...

silnik ma w sam raz jak na moje potrzeby,mało pali ,jest dynamiczna i zwrotna co w mieście ma znaczenie,motocykl mi jest potrzebny na co dzień a jazda z kosmicznymi prędkościami mnie nie rajcuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik ma w sam raz jak na moje potrzeby,mało pali ,jest dynamiczna i zwrotna co w mieście ma znaczenie,motocykl mi jest potrzebny na co dzień a jazda z kosmicznymi prędkościami mnie nie rajcuje.

Mnie też nie rajcuje :) Ja nawet autem 110km/h nie przekroczyłem..

Oby wiernie służyła :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no..ładna sztuka. Mam sentyment do XS starszego typu czyli OHC, ale DOHC też mam wspomnienia. Kolega kiedyś kupił taki wynalazek, była to jedna z pierwszych japonii w naszym kręgu i druga na której miałem okazję jeździć. Zrobiła na mnie wielkie wrażenie że tak zapier****ła, ja wtedy latałem Jawą TS350. :biggrin: Gmol może i szpetny ale pomoże zaoszczędzić wiele kasy przy ewentualnej glebie. W Suzuki GS500 przewrotka na prawą stronę kończy się zniszczeniem zapłonu czyli impulsatorów a nawet uszkodzeniem wału korbowego. W XS silnik pewnie też może sporo oberwać przy glebie, pokrywa sprzęgła, elektryki po lewej stronie itp. Tym bardziej że rama grzbietowa i nic nie chroni silnika w przedniej części.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...