Skocz do zawartości

Jake zalety i wady Hondy CBR 600 F


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ostatnio motorek taki jak w temacie. Rocznik '88, stan silnikowy i ogólny bardzo dobry. Nie potrafiłem jeździćna motorach aż do zeszego tygodnia :) Hona się super prowadzi i spokojnie daje sobie z nia rade, mimo że jeszcze jestem "zielony" a motorek ma kopa :) Jakie zalety i wady ma ten model? Napiszcie wszystko co wiecie na ten temat. Słyszalem że coś jest nie tak z napinaczem (wada fabryczna). Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ale uważaj na siebie bo gdy za pewnie sie poczujesz możesz przepałować i przeliczyć sie a wtedy może zaoleć i to nie tylko kieszeń... :)

 

ZALETY:

-bardzo wygodny motorek, pasażer ma gorzej ale kierowca bajka

-bardzo niezawodny sprzęt

-duża popularnośc a co za tym idzie spory wybór części zamiennych, akcesoriów a nawet częsci używanych

-łatwo i przyjemnie sie prowadzi

-przyjazna dla początkujących

-zuzycie paliwa na przyzwoitym poziomie

-dobre osiągi(szczególnie starsze egzempalrze na tle uwczesnej konkurencji

 

WADY:

-za mało sportowa i extremalna(do modelu RR ale to już moje prywatne zdanie bo dla wielu to moze byc zaleta ale dlamnie to wada)

-układy wyechowe skłonne do korozji

-problemy z napinaczem łańcucha rozrządu(napewno to usłyszysz, naprawa nie jest droga bo to koszt ok.500zł ale nie jest to nic wyjatkowe groxnego, złego i strasznie czestego, poprostu sie zdarza ale po naprawie masz naprawde na dłuuuuuugo spokój)

-w starszych modelach brak regulacji zawiechy

-kiepske miejsce dla pasażera

-brak schowka

 

Życze udanej eksploatacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas a ile chcesz za swoja honde??? i jaka ona mo moc, ktory rocznik itp??? pytam bo chce kupic jakies wieksze moto, a Twoja maszyna mnie zainteresowala.

pozdro

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...