Skocz do zawartości

Ozone/Modeka


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś doświadczenia w temacie ww. producentów? Jakieś doświadczenia w mieszanej pogodzie? Jakieś (niestety) gleby i wynikające z nich wnioski o producentach?

 

Zastanawiam się nad setem Modeki ale jej reklamy widzę wszędzie, gdzie spojrzę więc nasuwa się proste pytanie: "czy 80% ceny to nie jest przypadkiem marka?".

 

Jak jest z produktami Ozone/O-Zone/O'Zone (nie wiem jaka jest prawidłowa pisownia :) ), czy nie lepiej kupić komplet tej firmy w tej samej cenie? Jak nie to czy możecie polecić coś innego?

 

PS

Cholera, narobiło się tych pytajników. XD

 

[Edytka]

Tak patrzę i nie ma ozonów w tej cenie co trochę mówi o firmie (jeśli nie o improterach ;) ). Chyba zostanę przy modece i radach z tego wątku.

Edytowane przez VituPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę w kurtce modeki i nie mam jej nic do zarzucenia. sprawuje się rewelacyjnie. Mam rękawice ozona, mają niecały jeden sezon i pomału zaczynają się sypać. Może kwestia modelu. Nie wiem, ale kumpel ma rekawice modeki i chwali pod niebiosa. Natomiast moja dziołcha ma spodnie ozona, w sumie nie znam jej opinii na ich temat. Generalnie zwykłe są, bez szaleństw. Z tych dwóch marek wybrałbym Modeke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kurtkę modeki. Wytrzymała już jeden wypadek. i kilka niegroźnych szlifów.

Generalnie sprawuje się nieźle. Jedynie do czego można się przyczepić to jakośc wykonania drobiazgów takich jak rzepy przy rękawach czy też mocowanie podpinki w rękawach.

Co do drugiej firmy to nie jestem w stanie się wypowiedzieć, gdyż nie używałem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam modekę i śmigam w niej od września 2006. Jest super, 3 warstwy, czyli zasięg temperatur od 3 do nieskończoności :D

 

Fakt, mocowanie podpinek jest średnie, np w takim mp-asu mojego ojca jest to znacznie lepiej rozwiązane.

 

Ogólnie polecam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona śmiga w spodniach Modeka Virginia Lady. Portki 3w1 więc podczas upałów można wypiąć membranę. W niskich temperaturach dały radę. Wytrzymały również megaulewę w Alpach. Generalnie jeśli chodzi o komfort to jest jak najbardziej ok.

Pas nerkowy Modeki mam gdzieś ok 4-5 lat i wygląda ciągle jak nowy.

Także jeśli chodzi o jakość i wytrzymałość osobiście nie mam powodów do narzekań.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kurtkę od Modeki i na razie jestem zadowolony. Jedynie co mnie boli to ochraniacz na plecach, bida i trzeba żółwia kupić. I wiadomo ochraniacze na łokciach i barkach mogły by być lepsze, ale to przecież nie sportowe kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kurtkę od Modeki i na razie jestem zadowolony. Jedynie co mnie boli to ochraniacz na plecach, bida i trzeba żółwia kupić. I wiadomo ochraniacze na łokciach i barkach mogły by być lepsze, ale to przecież nie sportowe kombi.

 

 

Ja wywaliłem ochraniacze i pod kurtką noszę zbroję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tańszych zbrojach tyż szału ni ma :D (?)

 

 

Kup Utikę i masz szał! :crossy:

 

kurtka i spodnie modeki - najlepszy stosunek jakosci do ceny :lalag:

 

wiele slyszalem ze robią super ciuchy, ale podobno gorzej jest u niech z butami

 

 

Buty też mają znośne i tanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam krawcowa, jak mi się wyrwały te sznureczki od podpinki i membrany to sobie sam przyszyłem i do dzisiaj się elegansio trzymają :)

 

Miałem spodnie z modeki i były do bani, strasznie gorąco w nich było, człowiek pocił się jak świnia nawet przy 12 - 15 stopniach, no ale były to najtańsze spodnie, więc nie ma co wymagać, kurtałka natomiast to była z przed sezonu lub dwóch, więc za w sumie przystępną cenę dostałem towar bardzo wysokiej jakości z kolekcji z przed 2 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kurtkę i spodnie modeki. Kurtka OK ale jest problem ze spodniami. Ochraniacze na kolana są umieszczone w podpince- złe rozwiązanie bo podpinka trochę się przesuwa i tym samym te ochraniacze nie zawsze są centralnie no kolanach tylko np układają się z boku i jak siadasz na motonga to muszę je sobie poprawić - strasznie wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...