Skocz do zawartości

Burza mózgów. Szaleństwo myśliciela.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, prawdą jest, że R1 2007 na rynek USA z pewnej serii miały pie*dolnięte ECU. Dziś wieczorem będę wiedział, jaki ma komputer. Z mojego jakże małego doświadczenia wiem, że będzie to kosztowało w ch*j dużo, jeśli się okaże, że to ten felerny ECU Denso...

 

Jestem bardzo wdzięczny TomkowiD, naszemu forumowemu spec-mechanikowi, który być może i oszczędził mi 550 kilometrów w jedną stronę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak sobie teraz pije piwo i zastanawiam się dlaczego omijasz Vectorze zajebistą "dychę", przeca ZX10R też była by ciekawą opcją, nie sądzisz ?? Pzdr.

 

Tak, myślałem nad 10, z chęcią bym kupił, ale tylko rocznik od 2008, Yuby te roczniki są ku*wa obrzydliwe, chociaż minimum prezencji :bigrazz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1851223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, myślałem nad 10, z chęcią bym kupił, ale tylko rocznik od 2008, Yuby te roczniki są ku*wa obrzydliwe, chociaż minimum prezencji :bigrazz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1851223

Dla mnie to nowe 10 wyglądają jakby dałna miały. Poprzedni model o wiele ładniejszy.

Poza tym to to wygląda jak jakiś pierdolot 125 cm. Brać tylko R1, no chyba ze ci się jeszcze Blady podoba to bym wzioł na 100 bladego.Mi się Fajer nie uwidział jak do tej pory, no może w malowaniu HRC bym się skusił.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaki wy macie gust ale dla mnie ta 10 jest piekna :cool:

 

 

Czy nie wydaje Ci się że te ostatnie modele ZX-10R wyglądają jak anorektyczki? :icon_mrgreen:

Co jak co kto co lubi :notworthy:

Jak dla mnie 10 już to 2004-2006 włącznie tylko, mimo że te nowe maja 'pod te 200koni' to mnie osobiscie to nie przekonuje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to co to za różnica czy masz 200 koni czy 180 - dla mnie żadna , no chyba że do pełnego lansu to potrzebne. Nawet jakby miał 250 kucy, to bym tego kulfona nie kupił.

pzdr

wtedy byłby to najpiękniejszy z w/w :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector a jak jest z gwarancja, biorac moto z USA? Na forum byl juz temat chyba na 10 stron o tym, tyle ze moto kupione od posrednika, a i marka inna :)

 

Pzdr

 

Nie ma żadnej gwarancji. Jeśli chodzi o mnie, to jeśli ją będę brał, to od prywatnego importera (osoba prywatna), także... Można mieć tylko nadzieję, że nic się nie spie*doli :icon_rolleyes:

 

A w sumie to jeden ch*j od kogo kupię, bo jeśli poza salonem to można sobie taką gwarancję jak miał Karol w d*pę wsadzić :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej gwarancji. Jeśli chodzi o mnie, to jeśli ją będę brał, to od prywatnego importera (osoba prywatna), także... Można mieć tylko nadzieję, że nic się nie spie*doli :icon_rolleyes:

 

A w sumie to jeden ch*j od kogo kupię, bo jeśli poza salonem to można sobie taką gwarancję jak miał Karol w d*pę wsadzić :icon_twisted:

 

No i o to mi wlasnie chodzilo. Zajebiscie mi sie podoba wlasnie ta R1 z 2007 roku, a jeszcze jakby byla w czerni to wypas. Niestety w tym przypadku prawdopodobnie wzialbym GSXR'a.

 

Decyzja nalezy jednak do Ciebie i wazne zebys Ty byl zadowolony.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...