Skocz do zawartości

Nocny Rajd Motocykli Zabytkowych KRESY 2010 -2 lipca 2010


zapek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich old oraz coraz częściej youngtimerowców

Chciałbym zaprosić posiadaczy weterańskich sprzętów na trzecią edycję Nocnego Rajdu Motocykli Zabytkowych KRESY 2010, organizowaną przez "Roztoczańską Grupę Weterańską Perkun".

 

W trzeciej edycji którą organizujemy pod hasłem "Wiele Kultur na Kresach" przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek. Ciekawe miejsca, zaskakujące konkurencje i doborowe towarzystwo - gwarantowane. Będzie jak zwykle w Nocnym Rajdzie Motocykli Zabytkowych ciemno, wesoło i klimatycznie. Dobra muzyka, kresowe jedzenie i odrobina "poligonowego"klimatu na trasie Zamość - Majdan Sopocki - Narol.

 

Zapraszamy, przybywajcie na start 2 lipca 2010 na Rynek Wielki w Zamościu, czeka na Was trzy dni znakomitej zabawy.

 

Więcej informacji znajdziecie pod www.nocnyrajdweteranow.pl

Jeśli macie jakieś propozycje, uwagi, komentarze to zapraszam na nasze forum: www.motoweteran.fora.pl/

 

pozdrawiam zappek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale czemu tak daleko ta impreza? :icon_evil: Od kilku tygodni szukam w okolicy ludzi na zabytkach co by razem pośmigać po okolicy a taki fajny rajd na końcu świata organizują. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siema ANIS, motocykl nie musi być zarejestrowany na zabytka, ważne aby był pełnoletni tj. ukończone 25lat :), a dokładniej patrząc rok produkcji w dowodzie max 1984r ;)

siema

Edytowane przez zapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...