Skocz do zawartości

Jawa 350 TS


wojnarrafal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie moja Jawka. Taką samą miałem ale owiewka była biała pod kolor moto, nie miałem kufra i tych agro-halogenów na gmolach. No i lusterka od Skody chromowane. :icon_mrgreen: Może znajdę fotę gdzieś, kiedyś. Nie było kasy na zmianę moto to co roku zmieniałem tylko kolor i dodatki. Najpierw czarna, po tym biała a po tym bordowa była. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ewidentnie lecisz sobie w ch**a :biggrin:

 

lusterka tylko okrągłe, ja bym założył z np. starego bandita - chromowane i dobra widoczność

kierunkowskazy oryginalne jakieś długie np. http://moto.allegro.pl/item1072359615_kier..._tzr_fz_dt.html

 

kuferek jeśli ci jest naprawdę potrzebny to zakładaj

 

klaksony bez komentarza :banghead:

 

zamiast dokładać w takie duperele to wolałbym założyć kpl. świeżych gum i cieszyć się winklami bo jawencja ładnie po nich śmiga

 

ps. agro halogeny są git na jazdę po wiosce, doświetlają zakręty :icon_razz: a jak Ci się umyśli jechać w nocy na ognisko do lasu to nie ma nic lepszego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jawa musi być oryginalna. Te lusterka, kierunki, kuferki....żenada. Z gówna bata nie ukręcisz, z Jawy japońca nie zrobisz. Jak chcesz jakieś dodatki to szukaj elementów z epoki. Kufry były git, owiewki też, kierunki oryginalne są bardzo ładne i bardzo dobrze świecą, a lusterka to możesz jakieś klasyczne założyć już.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...