Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 750 SRAD Nie odpala


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Problem dotyczy nie dawno nabytego prze zemnie suzuki Gsxr 750 Srad z 1998 czyli pierwszego modelu na wtrysku. Problem mój pojawił się po regulacji zaworów i wtrysku oraz wymianie rozrządu i świecy .Motocykl próbuję odpalić zaznaczy delikatnie chwytać, ale nie odpala dopiero jak wleje troszkę paliwa od góry do przepustnic odpala i chodzi bez problemu wchodzi na obroty i chodzi elegancko .Poza tym miga mi kontrolka F1 i po spięciu złącza diagnostycznego wyświetla się błąd c 19 z tego co znalazłem jest to czujnik temperatury którego nie posiadam ponieważ mam założoną chłodnice od jakiegoś litra . Co może być tego przyczyną

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Problem dotyczy nie dawno nabytego prze zemnie suzuki Gsxr 750 Srad z 1998 czyli pierwszego modelu na wtrysku. Problem mój pojawił się po regulacji zaworów i wtrysku oraz wymianie rozrządu i świecy .Motocykl próbuję odpalić zaznaczy delikatnie chwytać, ale nie odpala dopiero jak wleje troszkę paliwa od góry do przepustnic odpala i chodzi bez problemu wchodzi na obroty i chodzi elegancko .Poza tym miga mi kontrolka F1 i po spięciu złącza diagnostycznego wyświetla się błąd c 19 z tego co znalazłem jest to czujnik temperatury którego nie posiadam ponieważ mam założoną chłodnice od jakiegoś litra . Co może być tego przyczyną

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Paweł

 

A co wspólnego ma chłodnica z czujnikiem temperatury?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal ze nie posiada czujnika temperatury i moze przez to komp nie otrzymuje info o tym ze silnik jest zimny i nie zwieksza dawki paliwa potrzebnej na rozruch chlodnego silnika...

 

Pisać można wszystko a inni mogą to czytać.

Ja zapytałem:"A co wspólnego ma chłodnica z czujnikiem temperatury?"

Teraz Ci wyjaśnię: w motocyklu Suzuki Gsxr 750 Srad z 1998 w chłodnicy też nie ma czujnika temperatury cieczy podobnie jak w litrze i innych tej marki.

Wystarczy sprawdzić czy nie spadł kabel z czujnika i po temacie.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisałem po prostu co się dzieje i jaki jest stan motocykla .Czy taki czujnik będzie pasował od srada ale na gaźnikach on jest wkręcany w gaźnikowcu w chłodnice a u mnie w trójnik .Co może być przyczyna podawania małej dawki przy starcie paliwa. Bo po tym podlaniu chodzi motocykl elegancko pali gaśnie do momentu ostygnięcia dodam zez tym błędem czujnika wcześniej normalnie odpalał

Edytowane przez Pawel_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...