Skocz do zawartości

Dzień Dziecka


jaron1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sprawa na innych forach? Ponoć gdzieś tam też umieściliście info o akcji... Nie bądźmy takimi pesymistami że będzie tylko 10 moto... Powiedzcie mi jeszcze jak wygląda sprawa ze składką- mieliśmy przecież jechać gdzieś coś kupić. Po ile się składamy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat wrzucił info na hayka.pl

Ja porozwoziłem ogłoszenia gdzie dałem radę - chodzi o sklepy motocyklowe.

Na zrzutkę to już za późno, nie było odzewu większego to i jakoś temat umarł. Jak masz możliwość i chęć to kup za ile uważasz artukuły piśmienne lub kosmetyki (chodzi o szampony, żele pod prysznic, dezodoranty) podziel na dwa i częśc weźmie się do ośrodka a część dla dzieci z ddz z Aleksandrowskiej - takie moje skromne zdanie.

 

Na accuweather pokazują, że deszcz powinien spaść dopiero koło 15, wcześniej ma być pięknie, sónecznie. Oby... :biggrin:

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na onecie też pokazuja,że niewielkie opady dopiero od 14,wiec damy radę :crossy: oby tylko było nas wiecej niz 3 heheh, choc wszystko ma swoje dobre strony,jeśli bedzie nawet tylko 20 maszyn,to tak;jeden wielki plus,poznamy sie osobiście,drugi lepiej nad wszystkim zapanować, a z tymi kosmetykami to mnie zaskoczyłeś,tzn, że nie mamy żadnego sponsora??bo ja np kupiłem tylko cukierki 1 kg:)wiec nie wiem czy beda te słodycze czy mam kupic cos z kosmetyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupiłeś cukierki to chwała ci za to. Z tego też się dzieci ucieszą.

Jak kto może to też niech kupi cuksy dla dzieciaczków z Aleksandrowskiej.

Ja słodycze dla dziewczyn mam bo dostałem na ten cel kasę, kupiłem też kilka kosmetyków, żeby były na nagrody jak się jakieś konkursy wymyśli.

 

W zasadzie dla dziewczyn z ośrodka to jest już co dać więc jak ktoś ma ochotę coś kupić to dla dzieci z ddz, do którego jedziemy później, co by z pustymi rękoma nie pojechać ;-)

 

 

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że jakiś kasiasty strasznie to nie jestem... Dla wszystkich dzieciaków nie kupię tych kosmetyków. Nie wiem czy będzie fear jak kupię dla 3 dzieci jakieś coś a inne dostaną coś innego... Może pomyślmy wspólnie jakoś tak żeby było mniej więcej podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nawet nie oczekuję, żebyśkupował dla wszystkich. Poza tym ty już kupiłeś, jak pare osób kupi jeszcze jakieś cukierasy to wystarczy.

Zostawmy już te kosmetyki, może na wyrost je podałem.

 

Głównie ma to być symbolicznie, a za rok może uda się zrobić większą akcję.

 

Weźcie jakieś fotopstryki bo mój niestety dokonał żywota,a fajnie byłoby conieco uwiecznić np. dla ew. przyszłych sponsorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miło spędzony dzień:) Frekwencja nie była taka najgorsza :) Ponadto sympatyczni ludzie, że aż się z wami chce śmigać :crossy: :) hehehe To było nasze pierwsze spotkanie i mam nadzieję że nie ostatnie ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za przyjazd i poświecenie czasu i paliwka a rakże kaski na imprezkę.

Pewnie dziewczyny opowiedzą więcej o wrażeniach jak będę jutro na dyżurze ale jestem pewien, że nie będą się mogły doczekać kolejnej takiej imprezy.

Mam nadzieję, że do domów wszyscy wrócili cali i zdrowi i zdąrzyli uciec przed deszczem. Accuweather pomyliło się tylko o pół godzinki.

 

Jak tylko pogoda pozwoli zrobię na działce u siebie ognicho na które serdecznie wszystkich obecnych na imprezce zapraszam - będzie okazja poznać się trochę lepiej.

 

Oczywiście też zapraszam na kawke i ciasto do ośrodka - wcześniej uprzedzę o terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... niestety mój stan zdrowia nie pozwolił mi na wyjechanie dziś rano motorem a szkoda.. czekałem na ten dzień dwa tygodnie i lipa.. mam nadzieję że impreza się udała a dzieciaki zadowolone :) w przyszłym roku będę się oszczędzał.. pozdrawiam [:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było OK,tak można smiało powiedzieć,frekwencja taka sobie,ale za to napewno łatwiej bedzie nam zapamietać nowo poznane twarze:),troche gorzej wypadł powrót, spóxniłem sie 5 minut i dopadł nas deszcz, lało jak z cebra a my pod drzewkiem,chwila przerwy w opadach wiec lecimy w strugach deszczu spod kół aut:), ale ogólnie było warto, napewno będę na następnych podobnych imprezach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Grochu napisal bylo sympatycznie. Dziewczyny tyko predkosci spragnione - a nie wszystkie sprzety temu podolaly (w tym moj) Okazuje sie, że Bandit 600 słabiutki na 2 osoby ;). Za to hayki mialy największe wziecie wraz z mercedesem :D

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Grochu napisal bylo sympatycznie. Dziewczyny tyko predkosci spragnione - a nie wszystkie sprzety temu podolaly (w tym moj) Okazuje sie, że Bandit 600 słabiutki na 2 osoby ;). Za to hayki mialy największe wziecie wraz z mercedesem :D

 

HeH... Ja na starcie nie mogłem dać wam rady :clap: :icon_twisted: ale mimo wszystko ledwo co oddychałem jak mnie ściskały :P :wink: hehehe Poczekajcie jak zmienie zębatke :P :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem defekt sprzęgła na skrzyżowaniu z młodą na plecach ale po 5minutach dałem rade i było ok mówiła że zajebiście się jechało ale to jest złośliwość rzeczy martwych na to nie mamy wpływu.GRUNT ŻE DALIŚMY RADE I WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...