Skocz do zawartości

Dzień Dziecka


jaron1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba będziemy konkurować? Czy jakoś uda się MOW, w którym pracuję włączyć do waszej akcji?

 

http://forum.motocyklistow.pl/Dzien-Dzieck...zi-t125842.html

nie ma mowy o żadnym konkurowaniu, chciałem się najpierw z Tobą skontaktować, ale się okazało że telefon który mam do Ciebie jest nieaktualny, więc skontaktuj się z Max'em i wspólnie określcie potrzeby (ja wczoraj wieczorem telefonicznie przedstawiłem mu cały temat), poza tym to jeszcze kolega o nicku "kjd" który jak to napisał: "jestem długoletnim pracownikiem w domu dziecka", także może i On coś dorzuci od siebie.

Reasumując, działajcie, nie rywalizujcie

Edytowane przez Kamieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie już po weekendzie będę miał przegląd także ja również się piszę, pozdrawiam. A jeżeli mamy wybrać jeden lub dwa domy dziecka to co z innymi? może lepiej podzielić się na początku na małe grupki (oczywiście skoro rzeczywiście ma być takie zainteresowanie tematem) i objechać wszystkie domy dziecka? A potem się spotkać i wymyślić coś większego? To jest jedynie taka moja mała sugestia, puki co czekam na waszą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: jakie miłe zaskoczenie,rzuciłem temat i popędziłem na urlop,wiec nie było dostępu do neta,mineło parę dni a tu proszę,jakie zainteresowanie,ja jak w końcu naprawie moto(ciągle coś dochodzi )to też bede na imprezie,wiec zapraszam też i innych,nawet grupa 10 moto to już tłum wiec nie ma co się zrazać frekwencją,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Kamieniu długo się nie widzieliśmy - mój numer rzeczywiście się zmienił.

Teraz jest bardziej wpadający w pamięć: 792yamaha.

 

Będę się kontaktował z wymienionymi przez ciebie osobami, myślę, że da się to pogodzić dla dobra dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM

Napisałem że załatwię sponsora, okazuje się że nie. Człowiek dzień przed napisaniem przeze mnie posta (tego z obietnicą) mówił żeby napisać do Niego oficjalne pismo to się załatwi, teraz się okazuje że nie załatwi bo sponsorują jaką impre na 5000 dzieci z TV, batmanami itp i nie chce mu się ruszyć dupy do tak małego sponsoringu.

Ale że to ja na 4-um obiecałem, to ja PRZEPRASZAM, tak można wierzyć ludziom i robić z siebie idiotę a z gęby dupę.

Wszystko w temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy powiedzą: taaaa, nagadał nie wiedząc czy załatwi a teraz przeprasza", ale znam temat szukania sponsorów i mogę tylko ze smutkiem potwierdzić, że niektórzy obiecują, mówią ile to dla dzieci mogą dać, a jak przychodzi do wykazania się to cisza.

Takie życie Kamieniu. Jak to mówią: umiesz liczyć - licz na siebie.

 

 

Co do zapytania kolegi ze skuterem - oczywiście, że można. Możliwe że nie będziesz mieć wielu chętnych do jazdy z tobą ale ja jestem jak najbardziej za - jazdę bezpieczną na skuterach od jak najwcześniejszych lat (oczywiście zgodnie z przepisami) też należy promować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zapytania kolegi ze skuterem - oczywiście, że można. Możliwe że nie będziesz mieć wielu chętnych do jazdy z tobą ale ja jestem jak najbardziej za - jazdę bezpieczną na skuterach od jak najwcześniejszych lat (oczywiście zgodnie z przepisami) też należy promować.

 

 

Bez przesady :) 70 można na trasie lecieć tym maleństwem :) Czyli powinienem się pojawić na tej imprezie :)

pozdrawiam pieniadz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko pogoda dopisze to razem z koleżką też się piszemy :) dajcie tylko jakieś namiary co w końcu robimy gdzie i jak?? objazd wszystkich domów jak najbardziej odpowiada.. ale później coś większego też by się przydało... no a gazety to same się znajdą jak będzie nas więcej ;] lepsza niedziela jak mniemam dla wszystkich :) pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w dziale "SOS..." ale ponieważ tamten temat jest w zasadzie nieaktywny to powtórzę tu:

Wydrukowałem trochę ogłoszeń o imprezie. Wprawdzie drukowałem już jakiś czas temu więc mowa tam jest o imprezie dla Ośrodka, ale czy ktoś ma czas i ochotę pomóc ogłoszenia rozwiesić w sklepach motocyklowych?

Dużo ich nie zostało (sklepów) bo tych powiesiłem: Rut-Mar, Motopublica, Profi, Korando, Metro.

W przyszłym tygodniu możliwe, że będę uziemiony szpitalnie więc nie dam rady już więcej powiesić.

 

 

Rzecz druga, niezwykle istotna, choć mam nadzieję, że zbędnie pisana ale jednak: jak ktoś ma zamiar się popisywać co to on nie potrafi na moto to niech nie przyjeżdża! Nie chcę szpanerów co to wożąc dzieci, palą gumę, dają na koło i takie tam.

 

Kto ma niech weźmie drugi kask - bez tego nie ma mowy o wożeniu, przynajmniej u mnie w ośrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jaja z tymi sponsorami. Ale jak nie Ross to może uda się załatwić kilku mniejszych, ja dorzucę support grupy 4x4, jakąś kulę zorbingową, może coś jeszcze, no generalnie szczególiki po weekendzie. Ale co już wiadomo, co warto sobie zaklepać to termin i ogólny zarys imprezy. Działamy w porozumieniu z kolegą YARECKiem i w oparciu o jego wcześniejsze poczynione kroki.

 

Impreza - szczegóły:

 

DATA: 30.05.2010r.

START: 10.00

MIEJSCE ZBIÓRKI: Parking Manufaktura, od strony Leroy Merlin, litera P na fotce

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

 

O 10.30 ruszamy w stronę MOW na Drewnowskiej, tam bawimy 2-3h, robimy jakieś konkursy, jazdy z dziewczynami (kwestia dodatkowych kasków - mogę wziąć firmowe, otwarte chopperowe, 8 sztuk, myślę, że wystarczy), potem jedziemy do DD nr.2 na Aleksandrowską, na ok. 0,5-1h, pokazujemy moto, dajemy fanty (uzależnione od dogrania ze sponsorami) i kończymy imprezę. Jeśli będzie ładnie możemy podjechać sobie do jakiejś knajpki, pogadać o udanym dniu, jeśli nie - po prostu rozjedziemy się do domów.

Na imprezie będą też media, więc i pozytywny wydźwięk zostawimy. Szczegóły poszczególnych atrakcji tak jak pisałem wcześniej, podam zaraz po weekendzie, ważne by klepnąć sobie termin i czas.

Oczywiście liczy się każde wsparcie - czy to skuterem, czy chopperem, czy suszarką - liczy się wspólny udział i chęć zrobienia czegoś. Niewskazane wręcz wykluczające są zachowania jak pisał wcześniej Yareck - palenie gum, koła w górze itepe. - to impreza nastawiona na zrobienie czegoś fajnego, z fajnym smakiem, a nie przytaknięcie, że motonici to wariaty co to straszą dzieciaki i kolidują w ruchu. Z resztą regulamin uczestnictwa razem z pełnym info.

Możecie puścić info dalej, po swoich kręgach motocyklowych.

 

W razie pytań, chęcie załatwienia sponsora można dzwonić do mnie: Max - 608-553-800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...