Skocz do zawartości

1 czerwca Dzień Dziecka na Dalibora


kolczu21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba od Pana Grzegorza z DD na Dalibora o pojawienie się kilku lub kilkunastu motocyklistów 1 czerwca (wtorek)o godzinie 11:00. Odbędzie się tam krótka impreza z udziałem Pani Prezydent Warszawy.

Pan Grzegorz oraz dzieciaki ucieszyłyby się z małej grupki motocyklistów (prośba, aby grupka liczyła nie więcej niż kilkanaście motocykli).

 

Pozdrawiam wszystkich,

Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o "typową" frajdę dla dzieci, wożenie i takie tam, czy tylko o to, żeby być ozdobą i tłem dla HGW?

 

Raczej o skromne zaakcentowanie obecnosci motocyklistow. :crossy:

Poza tym ... to wtorek wiec wiekszosc z nas zajeta

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ma byc Prezydent Warszawy, to pewnie chodzi o "pokazanie sie" a Grzegorz chce pewnie zaznaczyc iz motocyklisci tez sie angazuja w sprawe DD i sa cool a nie tylko Ci zli :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ma byc Prezydent Warszawy, to pewnie chodzi o "pokazanie sie" a Grzegorz chce pewnie zaznaczyc iz motocyklisci tez sie angazuja w sprawe DD i sa cool a nie tylko Ci zli :icon_mrgreen:

zgadza się. mamy tylko delikatnie zaakcentować swoją obecność. to będzie raczej sztywna impreza, bez ,,szaleństw". przepraszam, że tak długo nie odpisywałem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Naszych przyjaciół w imieniu swoim <Grzegorz> i dzieci z Dalibora, pozwoliłem się zalogować na Wasze forum, ponieważ chcę wyjaśnić 1 czerwca w ddz., mamy dużą uroczystość, odsłonięcie tablicy pamiątkowej założycielek domu Marii Palester i Marii Pogonowskiej, patronat objęła Prezydent m.st. Warszawy oraz ambasada izraelska, uroczystość o godz. 11/oo, chciałem, żeby z Waszej strony, ponieważ razem bawimy się od kilku lat, a że wspaniale wpisaliście się w Naszą wielką rodzinę domów dziecka i innych ośrodków to też uważałem zastosowne zaprosić przedstawicieli Waszego środowiska na uroczystości, kilka osób, którzy nas znają, oczywiście impreza pod krawatem jak dla mnie i dzieci, dla Was "uniform", który dodaje Wam gracji i ja ktoś zauważył, znamy się przecież, to akcent, że jesteście z dzieciakami, współpracujecie i robicie wiele wspaniałych rzeczy, spontanicznie dla nich, program krótki, odsłonięcie tablicy, kilka słów, potem przedstawienie artystyczne dzieci 15 min, wspomnienia, podziękowania, mały poczęstunek i zwiedzanie ddz. Jeżeli ktoś wyrazi chęć uczestniczenia w Naszej uroczystości, będzie Nam miło, ale ze względu na wagę uroczystości, zaproszonych gości, to naprawdę kilka osób. Podaję kontakt do mnie 510095314 lub [email protected]

Pozdrawiam wszystkich i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jak macie już komplet? Tak akurat wyszło że mam jutro wolne w pracy, więc mogę przyjechać. Tylko czytałem że potrzeba zaledwie kilka moto... ? :crossy:

 

No i jak macie już komplet? Tak akurat wyszło że mam jutro wolne w pracy, więc mogę przyjechać. Tylko czytałem że potrzeba zaledwie kilka moto... ? :crossy:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...