Skocz do zawartości

cagiva freccia ??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcialem sie dowiedziec cos o motorku.. (nie dane techniczne czy ceny..) czy orientujecie sie co to za sprzecior? czy sie oplaca go kupic.. jakies spostrzezenia..

interesuje mnie tez motyw czym rozni sie cagiva freccia C10 od C12 ??

 

jesli ktos wie bardzo chetnie sie dowiem..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze chce kupic..

tylko zaciekawilo mnie to moto..

a popularne chyba jednak troche jest.. bow ciagu 2 dni natknalem sie na 6 tych motocykli.. np na allegro :)

 

a moto po wakacjach.. apriliaAF1/rs125 albo cagiva mito :)

jeszcze zobaczymy.. :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze aprilie maja najmocniejsze silniki.dzisiaj na motobazarze w wawie widzialem RS-a 125,po szlifie,polerowana rama,rok 2001 za 10000 zloty czy jakos tak.

Pewien koles chcial mi wcisnac lusterka do aprilii rs za 300zloty!powiedzialem za oszalal!

pozdrawiam

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem Freccia wyglada swietnie, jest najladnieszym malym przecinakiem poniewaz wyglada najdoroslej z wszystkich NSRek, AF1, Mito itp. Czym sie rozni C10 od C12 nie mam pojecia choc tez kiedys szukalem o tym info gdy zastanawialem sie na kupnem motocykla (sciga kupic nie chcialem ale z ciekawosci sie zainteresowalem :) ) Ponizej fotki wersji C10 i C 12 moze ktos zauwazy jakies roznice w wygladzie to pisac ...

p.s. ja chyba zadnych roznicy nie widze, wydawalo mi sie ze widze ale trzeba wziac pod uwage ze zdjecia sa zrobione z 2 roznych stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem Freccia wyglada swietnie, jest najladnieszym malym przecinakiem poniewaz wyglada najdoroslej z wszystkich NSRek, AF1, Mito itp. Czym sie rozni C10 od C12 nie mam pojecia choc tez kiedys szukalem o tym info gdy zastanawialem sie na kupnem motocykla (sciga kupic nie chcialem ale z ciekawosci sie zainteresowalem :) ) Ponizej fotki wersji C10 i C 12 moze ktos zauwazy jakies roznice w wygladzie to pisac ...

p.s. ja chyba zadnych roznicy nie widze, wydawalo mi sie ze widze ale trzeba wziac pod uwage ze zdjecia sa zrobione z 2 roznych stron... pewnie moto roznia sie wyposazeniem albo osiagami... sam nie wiem...

 

p.s.2. usuncie moj post wyzej bo cos mi sie tu zchrzanilo i 2 posty wyszly.. sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego przykula moja uwage bo wyglada jak "dorosly" motocykl.. nie widac po niej ze to 125 :)

a roznie hmm z tego co wyczytalem..to chyba byly to lata produkcji.. C12 byla od 1990 produkowana..

caly czas gmyram po necie i jak cos znajde pewnego dam znac :)

 

chyba najpowazniejsyzm mankamentem tej cagivki sa czesci..i ich dostepnosc :| a takie fajnie moto...

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...