Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety chyba nie dam rady, mam zarezerwowany weekend motocyklowy :biggrin: 15-17 sierpnia, jedziemy w Bieszczady na 3 motory mam nadzieję że będzie pogoda i uda mi się wyciągnąć żonkę na ten wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwegia bardzo chętnie, daj jakieś namiary, trasę, termin, może uda mi się dopasować.

Niestety ani jeden termin mi nie pasuje, 14 sierpnia wyjeżdżam na Ventce na mazury, później przejazd całym wybrzeżem i koniec sierpnia powrót przez zachodnią polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z podnośnikiem do Ventury - dostępne są te http://www.sellnet.pl/viewProducts/28/405 standardowy rozmiar podpórek to 31 cm na 30 cm niestety do Ventury nie podejdzie miska olejowa przeszkadza. Znalazłem coś takiego - adapter http://www.kijiji.ca/v-view-image.html?adId=600103485&image=0&enableSearchNavigationFlag=true jest 7 zdjęc i myslę że trzeba będzie cos takiego zrobić - a może ktoś juz ogarnął ten temat ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy ,szukam klocki na tył do mojej venturki nigdzie nie ma .Dzięki za podpowiedzi

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=xvz+ebc++klocki&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=s0-default-0718

 

Sam wymieniałem ostatnio tył i brałem złote EBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc szczerze nie wiem po co Ci ten adapter ja mam podobny podnośnik o ile nie ten sam dołożyłem jedynie 2 sklejki tak aby motor się nie ślizgał a podpieram go o mocowanie przednich podestów i mocowanie stopki centralnej której jak mniema mało kto ma a takowa jest



young sprzęt całkiem fajny no i rocznik bardzo przyzwoity ja obecnie jestem na wakacjach w Dusznikach a i ty natknąłem się na ventkę w Nysie i o dziwo na Będzińskich blachach ciekawe czy ten ktoś czyta to forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy ,szukam klocki na tył do mojej venturki nigdzie nie ma .Dzięki za podpowiedzi

Witam kolegę. Ja kupiłem klocki na gorąco nie wiem nawet jakiej firmy jak mi się skończyły w Ełku jak leciałem na zlocik do Augustowa i spisują się super ale a sklepie Yamachy kupiłem oryginalne na tył trzeba podać nr Vin za 135zl i leżą jako zapas :) Pozdrawiam pozostałych kolegów na gwiazdach :) A tak apro po może kiedyś spotkamy się kolego na trasie bo nie mieszkamy od siebie zbyt daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...