Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To źle pamiętasz.

Z tyłu pod kufrem jest tylko i wyłącznie radio cb chyb że u tych "bogatych" jeszcze zmieniarka

Cały interkom jest wbudowany centralkę radio-magnetofon i jest jej integralną częścią. Znajduje się pod przednią owiewką którą trzeba zdemontować aby się do niej dostać. Wszystkie wtyczki są oznaczone kolorami więc nie można nic pomylić. Sam kabel jest na typowych wtyczkach DIN 5 pinów. Łatwo dorobić a w serwisówce jest opisane który pin do czego.

Jednak jeśli chcesz oryginalny przewód bez trudu znajdziesz go na amerykańskim e bay-u w niewielkich pieniądzach.

Dzieki za odp szukałem ale kompletnie nie wiem który to jest chętnie bym go kupił nie ide na ławizne ale nie wiem mam Venture 1 miesiac mechanicznie jest ok ale takie wlasnie pierdoły mnie mecżą:

Brak tego kabla do interkomu przód a może ma ktoś taki do sprzedania

Brak emblematów na zbiorniak o takich:

https://www.google.pl/search?q=emblemat+yamaha+venture&safe=strict&tbm=isch&imgil=anPG00lGkch1LM%253A%253BUbqMWUWUAXKYBM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Folx.pl%25252Fmotoryzacja%25252Fq-venture-czesci%25252F&source=iu&pf=m&fir=anPG00lGkch1LM%253A%252CUbqMWUWUAXKYBM%252C_&usg=__QHxD2KVwX06bC8dEPEk1WFczGNk%3D&biw=1920&bih=920&ved=0ahUKEwiKt4rVo6jQAhXFWBQKHbgxB4kQyjcIKw&ei=JrIpWIqMOcWxUbjjnMgI#imgrc=anPG00lGkch1LM%3A

Nie wiem jak włączyć tempomat jak przyciskam to pod kaseta sie zapalają kontrolki i co dalej?

Nie mogę włączyć CB przyciskam nic się nie dzieje

 

Jeżeli ktoś by mi mógł pomóc w sprawie w/w tematów byłbym ogromnie wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp szukałem ale kompletnie nie wiem który to jest chętnie bym go kupił nie ide na ławizne ale nie wiem mam Venture 1 miesiac mechanicznie jest ok ale takie wlasnie pierdoły mnie mecżą:

Brak tego kabla do interkomu przód a może ma ktoś taki do sprzedania

Brak emblematów na zbiorniak o takich:

https://www.google.pl/search?q=emblemat+yamaha+venture&safe=strict&tbm=isch&imgil=anPG00lGkch1LM%253A%253BUbqMWUWUAXKYBM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Folx.pl%25252Fmotoryzacja%25252Fq-venture-czesci%25252F&source=iu&pf=m&fir=anPG00lGkch1LM%253A%252CUbqMWUWUAXKYBM%252C_&usg=__QHxD2KVwX06bC8dEPEk1WFczGNk%3D&biw=1920&bih=920&ved=0ahUKEwiKt4rVo6jQAhXFWBQKHbgxB4kQyjcIKw&ei=JrIpWIqMOcWxUbjjnMgI#imgrc=anPG00lGkch1LM%3A

Nie wiem jak włączyć tempomat jak przyciskam to pod kaseta sie zapalają kontrolki i co dalej?

Nie mogę włączyć CB przyciskam nic się nie dzieje

 

Jeżeli ktoś by mi mógł pomóc w sprawie w/w tematów byłbym ogromnie wdzieczny

Odezwij się na priv to Ci pomogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam temat CB Radio

Dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem co przestrajał w Rzeszowie na Towarowej ale już naszych radyjek nie robi bo mówił że sie mało trafiało i sprzedał sprzęt potrzebny do tego niestety:(

I tu moje pytanie ktoś ma namiar na kogoś kto może przestroić?

Jak to istotne to mój model CLARION JC-216R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam koledzy sezon jesienno zimowy się zaczął więc i tematów jest troszkę związanych z naprawami i remontami oraz co i gdzie a ja troszkę z innej beczki :) Parząc już w przyszłość a mianowicie na następny sezon chcę śmignąć na urlopik tym razem na zachód bo południe ma objechane i nie mogę znaleźć konkretnych danych na temat opłat drogowych interesują mnie takie kraje jak Francja i Hiszpania oraz Portugalia czy opłaty tam za przejazdy płatnymi drogami są takie same jak za samochody bo nie widziałem innych ? Na południu to co kraj to obyczaj Czechy i Słowacja bez opłat Austria i Słowenia winietki o połowę tańsze niż samochodowe Chorwacja bramki ale też około połowa ceny niż auta Bośnia Czarnogóra Albania itd. różnie to bywa ale w większości taniej niż auta :) A jak jest tak jak pisałem Hiszpania Francja i Portugalia dziękuje i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. I ja od 2 miesięcy jestem posiadaczem Ventury z 2000r.Jestem ze wschodnich okolic Wwy.Jako ze moto kupiłem w listopadzie i zaraz zrobiło się zimno. to nie bardzo było czasu na naukę jazdy. Tylko kilka x byłem na przejażdzce.No ale za kazdym razem jak jestem w domu oczywiscie pierwsze kroki do garażu zeby odpalic i posłuchac jak to gada.Jest to pierwszy motór po 27latach przerwy. No i nie spodziewałem się ze ten kolos taki ciężki:)). no ale jakoś daję radę. skoro nauczyłem sie jeździć 40 tonami to co takie 400kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy , no niestety Ventura jest ciężka i mało zwrotna ale da się nad nią panować , miejmy nadzieję że już niedługo zrobi się ciepło i będziemy śmigać . A jak wchodzisz do garażu to tylko oglądaj a nie odpalaj , takie krótkie przepalanie nic dobrego nie przyniesie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę „rpiatka”, sądząc po wpisie, to jesteśmy prawie sąsiadami.
Od czasu do czasu spotykamy się z Kolegami z Vavki, przeważnie raz w miesiącu.
Ponieważ wszyscy wywodzimy się z Klubu SOCP, to w sezonie (po też) niektórych można spotkać na wtorkowych spotkaniach w Cafe66.
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie właśnie widzę Dyziu że do Targówka mam nie daleko jak i TY do mnie.Napewno napewno gdziś niebawem sie spotkamy.To że ciężki ten motur to nie spodziewałem sie że az tak.:-p ale jakos damy radę.



oczywiście że sie pochwale niech tylko opanuję tez metodę tu wklejania.(coś przyciąć cos skrócić). dziś jak zakładałem swój tu profil. chciałem nawet w awatarze...no ale za duzej rozdzielczości miałem wszystkie zdjecia motura he he. a puki co czytam od poczatku wasze/nasze forum:-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :rolleyes:- jak masz gmole z przodu i z tyłu to spokojnie możesz ją położyć na postoju ,jak nie dasz rady jej utrzymać na przykład w garażu .Testowałem tylko kto ją podniesie ha ha :) i nie skręcaj kiery do oporu bo będzie bach

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff udało mi sie jakoś zmniejszyc to zdjęcie. w profilu na początek. bo kilka dni temu ktoś prosił żebym sie"pochwalił"sprzętem. więc dumnie sie chwalę:))



INTRUZ co do podnoszenia sprzetu z boku obejrzyj filmik na youtube. nie jest to az takie trudne i ciężkie zeby podnieść. na tym filmiku co ja oglądałem nawet drobna azjatka podniosła sprzęt z boku



:)

post-88688-0-19313400-1485036919_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...