Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja proszę o dopiskę i jeden namiocik

Slaczek może jakoś podkarpacie razem wyjedzie ?

Próbuję złapać kontakt z fireman-em ale jego komóra jest wyłączona.Możemy się ugadać jak lubisz jeździć zakamarkami :) bo ja staram się unikać głównych dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista:

1. olenka + Arcon 1 namiot
2. Mesycz + MiSzczu 1 namiot

3. Górall
4. Leo
5. Chindoos
6. Mercurius + Dorota 1 namiot
7. zychu4
8. JASIEK
9. Japa
10. MCY + MATI icon_question.gif
11. jaceksv icon_question.gif
12. Dyzio + Evi
13. Dariow
14. Johan
15. Maniek1z + 1

16. slaczek 1 namiot

17. MarQ 1 namiot

18. ARCZI 998 1 namiot

 

 

mercurius

 

PS

Od jutra do 18 lipca będę odcięty od świata (bez internetu i telefonu)

Edytowane przez mercurius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

 

Pojeździłem troszkę na urlopie. Jelenia Góra-Bory tucholskie-Gdynia -Tczew-Kwidzyn-Jelenia Góra.

Wruciłem po 2 dniach wyjazd na Polską Daytonę czyli Łagów lubuski. Cały czas z plecaczkiem na tylnym siedzeniu. Zaczołem odczuwać dobijanie zawieszenia na większych nierównościach. Schylam się i patrzę. Centralny amor ma wyciek oleju (poduszka olejowa). I tu moje pytanko. Czy ktoś z kolegów miał taką przypadłość i czy wiadomo gdzie można zregenerować taki amorek. W jeleniej Górze był gość co takie żeczy robił ale mu się zmarło. Proszę o jakieś info.

 

Ps. Przy okazji pozdrawiam kolegę który mnie mijał białą Venturka na rej. DB widziałem jego motocykl na zlocie. Właściciela nie. pewnie gdzieś piwko popijał w knajpce pod Lipami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość zacne grono się zbiera szkoda tylko że od nas tak daleko bo też byśmy podskoczyli z plecaczkiem na taki zlocik miłośników Venturek :(



Aktualna lista:

1. olenka + Arcon 1 namiot
2. Mesycz + MiSzczu 1 namiot

3. Górall
4. Leo
5. Chindoos
6. Mercurius + Dorota 1 namiot
7. zychu4
8. JASIEK
9. Japa
10. MCY + MATI icon_question.gif
11. jaceksv icon_question.gif
12. Dyzio + Evi
13. Dariow
14. Johan
15. Maniek1z + 1

16. slaczek 1 namiot

17. MarQ 1 namiot

18. ARCZI 998 1 namiot

 

 

mercurius

 

PS

Od jutra do 18 lipca będę odcięty od świata (bez internetu i telefonu)

Witam :) Szkoda że tak daleko mieszkamy od miejsca zlociku bo z przyjemnością byśmy wyskoczyli z plecaczkiem na tak zacną imprezkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety chyba nie damy rady przyjechać ;(

Jeszcze walczymy, ale widzę, że są marne szanse.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz krótkie info na temat wyjazdu w Świętokrzyskie.

Ja czyli Dariow i Maniek wyjeżdżamy rano w sobote i planujemy być gdzies na 10.00 na ośrodku. W związku z tym że nie chce nam się wozić namiotów, śpiworów itp. udało nam się zarezerwować domek kempingowy typu "holender" :) na tymże ośrodku. Według opisu Pani z ośrodka jest w tym domku jedno łóżko które można rozłożyć i dwa łóżka pojedyncze, WC i prysznic. Maniek z synem zadeklarował że prześpi się na rozkładanym :biggrin:, ja rezerwuje jedno pojedyncze więc jest jedno wolne miejsce. Jeżeli ktoś by był chętny na tą jedna noc pod dach to zapraszamy, koszt 47,50 :)

 

Pytanko do Mercurius bo on jest głównym wodzirejem tego spotkania jakie macie plany na sobotę, chodzi o to żebyśmy dotarli zanim wy gdzies wyjedziecie

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariow fajnie opisane ja mam jeszcze pytanko dotyczące latania w sobotę czy coś planujemy po naszym przyjęździe z Dariowem coś do zwiedzania czy też siedzimu na dupie i sie moczymy no i pytanko na wieczór jakiś gril i piwko? Jeżeli jest tam jakies iejsce przygotowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanko do Mercurius bo on jest głównym wodzirejem tego spotkania jakie macie plany na sobotę, chodzi o to żebyśmy dotarli zanim wy gdzies wyjedziecie

Nie wiem jak sytuacja będzie się rozwijać, dlatego zostawiam kontakt do siebie: 794949494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla WTO kolego ja miałem ten sam problem i niestety jest bardzo ciężko z regeneracją amora centralnego, niestety firmy regenerujące amory po usłyszeniu jaki to amor od razu rezygnowali z wykonania usługi. Jedynie firma z Gdańska dokonuje tych cudów za ok. 500 zł z dwuletnią gwarancją. Po zamontowaniu osobiście jestem zadowolony. Z tego co mi wiadomo wiele Venturek tam regenerowało i są zadowoleni. Jeżeli zaryzykujesz zakup nowego to szykuj sporo gotówki i musisz się uzbroić w cierpliwość. Dane firmy http://www.nagengast.pl/regeneracja-amortyzatorow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...