Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze masz odwrócona o 180stopni zarówke :)



Maniek, masz rację i najgorsze jest to, że nie wszystkie części są dostępne... ;(
Jak chciałem zamówić szparunki na moją Kochankę, to mi powiedzieli, że zamówią, jak podam VIN odpowiednika EU, bo po moim VIN mają blokadę i nie zamówią.
Jacek6, o akcjach serwisowych nie słyszałem.
Mogę popytać, jak będę w ASO.
Czy masz coś konkretnego na myśli?

O nic konkretnego. Ale jak były jakies akcje serwisowe organizowane przez Yamahe a na naszych sprzetach ktos tego nie zrobił, to mozna to zrobic teraz. Bezplatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatne akcje serwisowe dotyczą czegoś co spierdzielił producent, a nasze Gwiazdy są bez wad ;)

 

Tak na poważnie, to masz rację - sprawdzałem przy zakupie i powiedzieli, że nic takiego nie ma, a nawet nie mają naszych motocykli w swojej ofercie i nic nie pomogą. Tak jak już wcześniej pisałem w ASO Yamaha, powiedzieli mi abym sobie spisał nr VIN kolegi, który ma motocykl w wersji EU i po Jego nr VIN zamawiał części do swojego, bo mają blokadę na części z USA. Zostałem poinformowany, że nie mają dekodera nr katalogowych i nie wiedzą, czy dany element jest taki sam, czy inny.

Ręce mi opadły i już nie jeżdżę do ASO.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w Świętokrzyskim 18-20.07.2014

 

 

 

Lista:

1. Mercurius + 1

2. Fireman11

3. ARCZI998 + 1

4. Dariow

5. Maniek1z

6. Sn5

7. Dyzio + Evi

 

 

mercurius

Proszę o potwierdzenie, kto przybędzie, a kto nie :rolleyes:

Edytowane przez mercurius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grafiku mam wolny weekend.

Więc potwierdzam przybycie, z zastrzeżeniem, że jak się coś w pracy wykluje, to będę musiał zostać w Vavatown ;(

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w Świętokrzyskim 18-20.07.2014

 

Lista:
1. Mercurius + 1
2. Fireman11
3. ARCZI998 + 1
4. Dariow
5. Maniek1z + 1
6. Sn5
7. Dyzio + Evi

 

myślę że na 99 % jestem ale dopiero w sobotę, a te + 1 to mój młody - trza zachęcać młodzież do motocyklingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wymieniał ktoś płyn w układzie od sprzęgła?? Nie wiem, gdzie zlokalizować spust? Przewód wchodzi gdzieś do góry tam gdzie jest silnik. Jest króciec koło chłodnicy po lewej stronie, ale w ten sposób to całości nie zleje.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wymieniany płyn, ale razem ze sprzęgłem, było to w warsztacie, wiec nie pomogę ;(

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem sam jako tako nie ma korka spustowego po prostu spuszczasz przez odpowietrznik i najlepiej użyj płynu o innym zabarwieniu wtedy będziesz widział kiedy się skończy i mała rada rób to ostrożnie bo łatwo zapowietrzyć układ



a co z wyjazdem jak tam frekwencja będzie coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W robocie służby zaplanowane, młody z dziadkami na wakacje, żona piątek sobota pracuje - czyli pełna wolność.

Na szkieletczyznę daleko nie mam, więc powinienem się zjawić na naszym wspólnym spędzie. Aby tylko pogoda dopisała :)

Pokornie proszę o dopisanie mnie do listy.

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa, chcemy dokonać rezerwacji sektora na polu namiotowym.

Od 12 lipca jestem na urlopie, bez dostępu do internetu.

 

 

Aktualna lista:

1. olenka + Arcon 1 namiot
2. Mesycz + MiSzczu 1 namiot

3. Górall
4. Leo
5. Chindoos
6. Mercurius + Dorota 1 namiot
7. zychu4
8. JASIEK
9. Japa
10. MCY + MATI icon_question.gif
11. jaceksv icon_question.gif
12. Dyzio + Evi
13. Dariow
14. Johan
15. Maniek1z + 1

16. slaczek 1 namiot

 

mercurius

Edytowane przez mercurius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...