Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholercia sam się boję za to brać…

Może by tak na wymianę oleju do Łodzi śmignąć lub zaprosić Łódź do siebie???

 

Borys69 - bo baby są jakies inne :laugh:

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

BORYS69 znaczy, że wykręcamy tylko sam malutki zaworek/wentylek ze środka? I lutujemy przez wężyk oleum do lagi?

No i oczywiście trzeba kupić dwa litry oleju gdzie potrzeba raptem 1,16 :banghead:

Edytowane przez Marsinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORYS69 znaczy, że wykręcamy tylko sam malutki zaworek/wentylek ze środka? I lutujemy przez wężyk oleum do lagi?

No i oczywiście trzeba kupić dwa litry oleju gdzie potrzeba raptem 1,16 :banghead:

 

Witam

Wszystko się zgadza tylko troszkę mniej oleju pójdzie - 1106cm3 :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi pół litra 15 w. Myślę, że jak zmieszam z tą 10 to nie będzie koniec świata?

Kupiłbym 1 l 10 i doleje tą setkę 15? Jak już teraz wymienię to chyba już drugi raz nie będę wymieniał?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi pół litra 15 w. Myślę, że jak zmieszam z tą 10 to nie będzie koniec świata?

Kupiłbym 1 l 10 i doleje tą setkę 15? Jak już teraz wymienię to chyba już drugi raz nie będę wymieniał?

Pzdr.

 

Oczywiście że nic się nie stanie, ja też tak robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

No to opona zmieniona, koło wyważone i założone, wymienione zaworki/wentylki w zawieszeniu z przodu i z tyłu i wygląda na to, że ciśnienie trzyma. W przyszły weekend wymiana oleum i filtra, a potem oleum w lagach, płyn hamulcowy i olej hydrauliczny w sprzęgle i mam nadzieję, że starczy na ten sezon :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to opona zmieniona, koło wyważone i założone, wymienione zaworki/wentylki w zawieszeniu z przodu i z tyłu i wygląda na to, że ciśnienie trzyma. W przyszły weekend wymiana oleum i filtra, a potem oleum w lagach, płyn hamulcowy i olej hydrauliczny w sprzęgle i mam nadzieję, że starczy na ten sezon :biggrin:

Witam

W sprzęgle jest ten sam płyn co w przednim i tylnym hamulcu.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sprzęgle jest ten sam płyn co w przednim i tylnym hamulcu.

pozdr.

 

Popatrzyłem w instrukcję i na stronie 7-29 są zdjęcia trzech zbiorniczków (dwa od hamulcy i jeden od sprzęgła), na tych zdjęciach są zaznaczone stany MINIMUM, a pod tym wszystkim w ramce jest napis: "Recommended brake and clutch fluid: DOT4 brake fluid."

Tak więc na mój prosty chłopski rozum będzie to samo :)

Dzięki za zmobilizowanie mnie do czytania instrukcji, bo miałem tą samą zagwozdkę.

Muszę też wymienić olej w kardanie :)

 

Ps. "final gear oil" - tłumaczenie google końcowy olej przekładniowy, więc pewnie do kardana, to: SAE 80 API "GL-4" Hypoid Gear Oli :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,chce kupic szparunek na kufer,wg rozpiski jaką podał kiedyś II Artur II w roczniku 2009 są dwa malowania tj. Seashell/Raven i Candy Red/Raven.Nie mam oka do barw ale jak dla mnie jest to zloto-srebrny/czarny i ciemna czerwień/czarny,moje moto jest w tych drugich malowaniach.Na stronie gdzie można dostać nowe części i miedzy innymi szparunki sa podane właśnie oznaczenia dla tych dwóch malowań i wygladaja tak: XVZ13TFSYC/XVZ13TFSY i XVZ13TFYCR/XVZ13TFYR. Macie jakąs teorie które oznaczenie jest do którego malowania :icon_question: Które wybrac :banghead:

Albo druga opcja dorobić szparunek w jakims "Graffi Studio" tylko pytanie na ile wiernie są w stanie coś takiego dorobić i jaki jest tego koszt :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to są grosze.Napweno dużo taniej niż oryginał.Mam znajomego w którego warsztacie jest fachowiec co szparunki maluje od ręcznie .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam szparunki, na przedni błotnik i owiewkę.

Próbowałem dorobić w kilku punktach, zawsze obiecują złote góry, ale jeszcze nigdzie mi nie dorobili, a próbowałem nawet w Zielonej Górze…

Jak by Ktoś coś zamawiał z USA, to chętnie przyłączę się do zamówienia i przesyłki.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował podłączyć kask N43Air z wbudowanym zestawem głosnomówiącym do naszego zestawu audio?

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było podłączyć I-Poda do wyjścia AUX, a potem, korzystając z fabrycznej instalacji, podłączyć zamiast interkomu zestaw w kasku..

Tylko, brakuje mi pomysłu na kabel, do połączenia wtyczki na baku z kaskiem.

Czy ktoś zgłębiał może ten temat?

 

Ja też szukam szparunki, na przedni błotnik i owiewkę, próbowałem nawet w Zielonej Górze…

 

W jakiej firmie w Zielonej Górze próbowałeś?

Może do nich podjadę i osobiście spróbuję popchnąć temat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował podłączyć kask N43Air z wbudowanym zestawem głosnomówiącym do naszego zestawu audio?

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było podłączyć I-Poda do wyjścia AUX, a potem, korzystając z fabrycznej instalacji, podłączyć zamiast interkomu zestaw w kasku..

Tylko, brakuje mi pomysłu na kabel, do połączenia wtyczki na baku z kaskiem.

Czy ktoś zgłębiał może ten temat?

 

Pytaj o to Numanoida, wczoraj mieliśmy takie małe spotkanko i właśnie on ma Nolana N43Air i wczoraj przestroili mu CB ale ten zestaw nie działa z tym kaskiem. O szczegółach on Ci sam napisze.

Tutaj dwa krótkie filmiki z naszego spotkania:

 

Ja też szukam szparunki, na przedni błotnik i owiewkę.

Próbowałem dorobić w kilku punktach, zawsze obiecują złote góry, ale jeszcze nigdzie mi nie dorobili, a próbowałem nawet w Zielonej Górze…

Jak by Ktoś coś zamawiał z USA, to chętnie przyłączę się do zamówienia i przesyłki.

 

Też bym się podłączył pod zakupy. Numanoid już zamawiał na boatsie i wie co i jak.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej firmie w Zielonej Górze próbowałeś?

Może do nich podjadę i osobiście spróbuję popchnąć temat? :)

 

Nie dasz rady, cały problem w tym, że ta firma podobno zbankrutowała...

 

Nie mam z Nimi kontaktu i Kolega, też sie nie dodzwonił, dopiero pocztą pantoflową ustalił, że już nic nie zrobią ;(

Poza tym, ja chyba jednak chcę oryginał, mogę poczekać.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...