Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obie maszynki są śliczne Andrzeju, ale mnie podoba się kolorystycznie ta z Krakowa. Oglądnij obydwa dokładnie czy nie miały upadków, oglądnij główkę ramy, odpal i posłuchaj, sprawdź stan opon i tarcz (w razie czego troszkę potarguj) i kup tę beżową :biggrin: a na wiosnę się spotkamy bo mamy do siebie rzut beretem

no oczywiscie

 

witam

Artur miałeś racje

bardzo szybko przyszły dane na temat tego moto z [ Krakowa] oraz zdjęcia

na których widać lekko uszkodzona owiewkę i osłonę kierownicy a w opisie

ze model 2008r. i żadnych uszkodzeń jadę w czwartek jak będzie pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie

 

witam

Artur miałeś racje

bardzo szybko przyszły dane na temat tego moto z [ Krakowa] oraz zdjęcia

na których widać lekko uszkodzona owiewkę i osłonę kierownicy a w opisie

ze model 2008r. i żadnych uszkodzeń jadę w czwartek jak będzie pogoda

 

To dobrze ze Tobie gosciu pomogl bo jak pisze Dyzio77 to loteria u tego Pana. Ja osobiscie korzystalem raz i z dobrym skutkiem. Co do motocykla to dobrze ze na zdjeciach widac uszkodzenia, i to wlasnie prawidlowa sytacja. Wiadomo dlaczego trafif na sprzedaz i w koncu do Polski. Gdybym byl przed zakupem wlasnie taki motocykl bym kupil. Ale niestety, pogoda nie zapowiada sie sucha.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo szybko przyszły dane na temat tego moto z [ Krakowa] oraz zdjęcia

na których widać lekko uszkodzona owiewkę i osłonę kierownicy a w opisie

ze model 2008r. i żadnych uszkodzeń jadę w czwartek jak będzie pogoda

 

Bardzo dobry stan Andrzejku tego moto z Krakowa prawdopodobnie będzie. Prawie wszystkie Ventki z USA i inne moto podobnych rozmiarów są na rynku Polskim po bardzo drobnych uszkodzeniach. Widać że na tej Ventce jakiś misiek się przejechał i wyciął orła w dzień przy małej prędkości i pchnął moto do Polski. Standardowo zarysowała się przednia owiewka, owiewka filtra powietrza i prawdopodobnie tyle, ale na wszelki wypadek sprawdź po tej stronie gmole i kufry (chociaż jak są dobrze zrobione to nic nie będzie po nich widać). Moto zrobione na tip top, także nie widać z zewnątrz żadnych uszkodzeń. Powiedz temu handlarzowi że sprawdziłeś maszynę, że była draśnięta i że ma spuścić np. 4 tysiaki to zapłacisz mu wtedy od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Andrzeju. Przypuszczam, że facet Ci spuści z ceny, jak powiesz, że moto sprawdziłeś i miało uszkodzenie. Okaż mu niezadowolenie z tego powodu i powiedz, że w ostateczności kupisz go za parę tysiaków mniej. Ventki nie są tak chodliwe a facet potrzebuje kasy aby nowe maszyny przywieźć do kraju na nowy sezon (jeżeli to handlarz). Teraz jest bardzo dobra pora aby moto zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja na swojej też urwałem i kupiłem ją rok temu ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystkie klamoty bede ściagał ze Stanów,z nowymi nie ma żadnego problemu ale to w ostateczności.Używki prawie wszystko co mi brakuje znalazłem na ebay,dużego wyboru nie ma ale da sie zdobyć w relatywnie dobrych cenach.

 

Mam dla Ciebie dobre wieści endrju71, dużo gratów pod kufer masz tutaj http://cycle-parts.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=94

 

harbuz, dla Ciebie też coś jest, zdjęcie 142, uchwyt reflektora.

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Dzięki Artur za linka. Szkoda, że nie ma tylko tego co najbardziej mnie interesuję :sad:

Lampę już zdołałem poprawić. Podłożyłem po nakrętce na górne 2 szpilki i jest ok.

Bardziej zależy mi na pływaku do zbiornika, ale tam jakoś nie widziałem.

Skąd ty wynajdujesz te strony?? Jeszcze raz dzięki i miłego dnia. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zależy mi na pływaku do zbiornika, ale tam jakoś nie widziałem

Ten pływak ma pewnie razem z tym zbiornikiem paliwa pogniecionym w kolorze czerwonym ale pewnie będzie go sobie sporo cenił.

 

Skąd ty wynajdujesz te strony?? Jeszcze raz dzięki i miłego dnia. Pzdr.

Subskrybuję nowe aukcje na Allegro, codziennie dostaję nowego e-maila z wystawionymi przedmiotami do naszych maszyn. Wczoraj właśnie pojawiło się kilka przedmiotów i po nitce do kłębka trafiłem na tą stronkę.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Arturze. Mam do Ciebie prośbę. Zauważyłem, że masz zajefajne dodatkowe światło stopu pod centralnym kufrem. Czy mógłbyś w wolnej chwili wykonać fotki tego światła, jego mocowania do kufra z obu stron oraz wyjaśni jego sposób podłączenia do instalacji (jeżeli to możliwe). Poluje na takie właśnie światło bo uważam, że fabryczne jest za małe dla tak dużego motocykla i aby zwiększyć bezpieczeństwo należy zamocować dodatkowe światło stopu. Czy jest na kloszu napisana firma która je wyprodukowała? Jakiej jest długości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Arturze. Mam do Ciebie prośbę. Zauważyłem, że masz zajefajne dodatkowe światło stopu pod centralnym kufrem. Czy mógłbyś w wolnej chwili wykonać fotki tego światła, jego mocowania do kufra z obu stron oraz wyjaśni jego sposób podłączenia do instalacji (jeżeli to możliwe). Poluje na takie właśnie światło bo uważam, że fabryczne jest za małe dla tak dużego motocykla i aby zwiększyć bezpieczeństwo należy zamocować dodatkowe światło stopu. Czy jest na kloszu napisana firma która je wyprodukowała? Jakiej jest długości?

 

 

Widzę, że masz podobne podejście do mnie, dla tego ja założyłem dodatkowe światła LED.

Wyglada to mniej więcej tak:

 

post-54680-0-74989400-1326393303_thumb.jpg

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint! Dyzio! Zaimponowałeś mi! Rewelacja. Oryginalna lampka (bo inaczej jej nie mogę nazwać) jest do du.... dużej przeróbki. W słoneczny dzień można dostać strzała w tyłek jak ktoś się zagapi. Widziałem Ventkę po strzale w tył na necie i doszedłem do wniosku, że coś z tym muszę zrobić. Gdyby klosze były przynajmniej białe na mocnych ledach jak w Road Star to by było ok, a tu fabryka klepie od wielu lat te same lampki co do V Starów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawę rozwiązałem w taki sposób, Maciejce zrobiłem na LED`ach w dodatkowych okrągłych lampkach, ale niech On wstawi fotkę swojej Ventki ;)

 

post-54680-0-57133300-1326396045_thumb.jpg

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fotce Twojej Venturki Dyzio (tej w avatarze) widzę, że masz na kufrze centralnym oryginalne światło stopu z obudową w lakierze motocykla. Kupiłeś je może w kraju czy przyjechało już ze stanów na moto. Mnie by takie światełko stopu całkowicie wystarczyło tylko w kolorze cerry/raven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł to naprawdę pełen podziw :icon_eek: . Spisałeś się Dyzio. Pewnie też coś wymyślę, ale wolałbym chyba paski led. Jakoś zgrabniej to wygląda. Taka moja skromna opinia.

 

 

 

Tak czy inaczej, nie wiem jak u was z pogodą, ale ja dzisiaj znowu trochę polatałem. :crossy:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...