Skocz do zawartości

amortyzator skrętu


Rekomendowane odpowiedzi

Zino, jakby Ci sie udalo zmajstrowac takie mocowanie to daj znac jaki to mnie wiecej koszt i moze od razu dwa zmajstruj ;)

 

Ja w zamian moge poszukac jakichs tanich amorkow na ebayu.

Nie ma sprawy.Tylko żeby zacząć jakieś przymiarki,to muszę posiadać amor.-tani tzn w granicach ilu zł?.Dodam że moje motto brzmi[po h*j kask za 3klocki jak odpadnie razem łbem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, popatrze na ebayu wieczorem. Akurat same amory bez mocowan mozna tanio wyrwac ale trzeba pilnowac i uzbroic sie w cierpliwosc.

 

Mysle ze realna cena za jaka daloby sie cos wyrwac to ok. 200zl plus ewentualne koszty wysylki, ale mam troche znajomych w jukeju wiec moze daloby rade im podac, gdyby ktos jechal na przyklad na swieta.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zino, jakby Ci sie udalo zmajstrowac takie mocowanie to daj znac jaki to mnie wiecej koszt i moze od razu dwa zmajstruj ;)

 

Ja w zamian moge poszukac jakichs tanich amorkow na ebayu.

 

Tani amorek, za 200-300zeta, to nic innego, jak wyrzucenie kasy w błoto. O dodatkowym niebezpieczeństwie, już nie wspomnę

Edytowane przez josha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djobeł! więc może Ty podpowiedz mi od jakiego moto podejdzie do f2?

 

Cóż kolego, F2 jest już raczej rzadkim motocyklem na polskich drogach wobec czego pozostaję Ci zrobić dokładnie tak jak napisał Vector powyżej lub możesz ewentualnie uwziąć się i szukać akcesoryjnego amora wraz z mocowaniem na allegro lub e-bayu.

Na tym drugim jesteś w stanie dostać praktycznie wszystko...kwestia czasu.

 

Powodzenia!

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, podłączę się pod temat, kupiłem właśnie amor skrętu ohlinsa, nie miałem wcześniej żadnego amortyzatora skrętu w rękach, a w tym jest tak że po przekręceniu regulacji na minimum lekko się przesuwa, a po skręceniu na maksa pracuje ciężej ale bez problemu ręką przesuwam, choć z wyraźnie większym oporem. Czy tak powinno być czy coś z nim jest nie tak? Bo spodziewałem się że po całkowitym skręceniu regulacji będę miał duży problem aby go ruszyć a okazuje się że jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest coś nie tak. Przy maksymalnym skręceniu amortyzatora praktycznie nie da się go ruszyć w rękach. Trzeba wymienić uszczelniacze i zalać nowym olejem.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...