Skocz do zawartości

Skrzynia wsk 175


damian155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno złożyłem 2 wskę 175 i mam taki problem:

Na sucho po złozeniu wszystkie biegi chodziły bardzo dobrze jak zmieniałem przekręcając wałem. Zalałem olejem jakiś do przekładni DURABLEND GL-4 SAE 75W-90 wszystko było ok jak sprawdzałem. Za tydzien pale moto wrzucam 1 elegancko jedzie poźniej 2 i zonk nie ma. Nie wchodzi poprostu. Tak jakby bieg miał wejść ale nie można dalej dzwigni ruszyć bo na zgaszonym próbowałem i nie ma tego przeskoku na automacie. Czy to możliwe, że wina automatu. A i pytanie czy ktoś jeździ lub jeździł na gaźniku Jikova od cz175? I jak on się sprawuje? Proszę o pomoc znawców tych sprzętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem takie problemy z tym "cudem" Polskiej techniki.. u mnie 2 wchodząć robiła wiecej zgrzytu i jazgotu niż sam silnik, co się okazało prowadnica wodzika zrobiła sobie drugą dziurę w karterze. Sprzegło co 2 km się rozkręcało, jak potem znalazłem na to wyjście frezująć w zbieraku i koszu miejsce na klinek. Mialem gaźnik JIKOV i fajnie chodziła mi na tym wsk-a, równo oddawała moc, ładnie paliła zimna i osiągi też były nizłe. Ale nie ma co tak chańbic tej wsk, sprzęt dość fajny i mocny, mi sie nawet podobał. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze żadnego problemu w tamtej pierwszej ze sprzęgłem nie miałem. Właściwie to tamta jest bezproblemowa i mam ją już prawie rok. A z tą są same kłopoty. Pomoże ktoś?

Edytowane przez damian155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...